Trwa ładowanie...
holderName
wakacje
Artykuł sponsorowany przez STAG

Stać Cię na dłuższe wakacje

Jan z Zakopanego myślami jest już na nadbałtyckiej plaży. Wakacyjna beztroska potrwa tydzień. A wystarczy, by zmienił jedną rzecz w swoim samochodzie i mógłby wypoczywać dłużej za te same pieniądze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
 Stać Cię na dłuższe wakacje
holderName

Po przymusowym pobycie w domu Jan z Zakopanego chce poczuć powiew morskiej bryzy na swojej twarzy. O tym samym marzy jego rodzina. Walizki spakowane, prowiant na drogę przygotowany, playlista w odtwarzaczu gotowa. Jeszcze tylko trzeba zatankować i w drogę na 7-dniowe wakacje na plaży. Tylko tydzień? No cóż, na tyle pozwala im budżet… Niemałą jego część przeznaczą na koszty paliwa.

Na wakacje tylko autem z LPG

Policzmy. Przed rodziną spod Tatr 785 km. Szacujemy, że ich samochód spali 63 l benzyny, za które zapłacą 312 zł. Podróż na LPG pochłonęłaby 71 l paliwa, lecz – i tu niespodzianka - kosztowałaby tylko 161 zł. Za tę samą podróż mogą zapłacić o 151 zł mniej! Tyle zaoszczędzą, jeśli zamontują w swoim aucie instalację autogaz. Jeśli doliczyć wydatki na podróż powrotną, w kieszeni naszego statystycznego górala zostaje ok. 300 zł. Na dodatkowe dwa dni nad morzem w sam raz.

Oszczędzaj cały rok

holderName

A teraz pomyśl, ile rodzina Janka (i Twoja także) zaoszczędzi jeżdżąc na LPG przez cały rok.

Instalacja autogaz dobrej jakości np. marki STAG, to inwestycja na lata. Zakładając, że samochód na benzynę pali 8l/100 km a jego właściciel miesięcznie robi 2000 km, roczny przebieg wyniesie minimum 24000 km.

Przy obecnych cenach paliwa, które są nieco niższe od tych, do których przyzwyczailiśmy się przez lata i tak na stacjach benzynowych kierowca zostawi blisko 8 tys. zł rocznie. Osiem tysięcy na kolejne wakacje – można zaszaleć.

- Oszczędności podczas jazdy na gazie mogą być imponujące, osiągając poziom nawet 40 proc. Jeśli dużo jeździmy, nie powinniśmy bać się kosztów instalacji, jakie poniesiemy na wstępie. Dobrej jakości instalacja oraz montaż i kalibracja w profesjonalnym serwisie z autoryzacją producenta to opłacalna inwestycja i gwarancja – mówi Paweł Ścibisz, manager ds. Rozwoju Rynku firmy AC S.A.

holderName

Bezpieczna podróż

Co ważne, jeśli podczas wakacji instalacja w aucie naszej góralskiej rodziny będzie wymagała serwisu, będą mogli skorzystać z usług ponad 100 z sieci Autoryzowanych Serwisów STAG zlokalizowanych w całej Polsce. Jeśli zdecydowali się na montaż w jednym z warsztatów firmowej sieci w swojej okolicy, w trakcie podróży mogą liczyć na szybką i w wielu przypadkach bezpłatną pomoc.

Warto zaufać sprawdzonej marce. Na bezpieczną podróż samochodem z autogazem składa się dobrej jakości instalacja i profesjonalny montaż. Takie połączenie daje marka STAG. Po naszych drogach jeździ nawet milion aut z instalacją tego polskiego producenta. To około 60 procent wszystkich samochodów, do których kierowcy tankują LPG.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów