Trwa ładowanie...

Škoda w czołówce: rewelacyjny wynik i promocja Superba

Share
Škoda w czołówce: rewelacyjny wynik i promocja Superba
Źródło: Materiały prasowe
d1qnkx0

Czeska marka odnotowała w 2014 roku doskonałe wyniki sprzedaży w średniej klasie aut. Flagowy model, Škoda Superb, uplasował się w ścisłej czołówce, a dodatkowo jest teraz dostępny w jeszcze korzystniejszych warunkach.

Druga generacja modelu Superb, który w 2013 roku przeszedł gruntowną modernizację, cieszy się na polskim rynku nieustającą popularnością. W 2014 roku w Polsce zarejestrowano aż 5 050 egzemplarzy tego samochodu. Wynik ten gwarantuje pozycję drugiego najpopularniejszego samochodu klasy średniej na polskim rynku.

Wielki sukces modelu Superb wpisuje się w nieustający wzrost sprzedaży wszystkich modeli Škody w Polsce. Osiągnięty rezultat jest aż o 50% lepszy od liczby rejestracji tego modelu w roku poprzedzającym. Udział najwyżej pozycjonowanego modelu Škody w tym segmencie wzrósł tym samym już do przeszło 10%.

d1qnkx0

Superb należy do grona modeli Škody okupujących czołowe lokaty w swoich klasach na polskim rynku.Teraz ten lubiany przez Polaków model dostępny jest w jeszcze korzystniejszych warunkach zakupu. W ramach zimowej promocji na samochody z rocznika 2014, polski importer oferuje dla modelu Superb upust o wartości do 15 tys. zł. Oferowane są już także atrakcyjne warunki sprzedaży modelu Superb z rocznika 2015: promocja obejmuje między innymi zestaw kół zimowych i pakiet przeglądów zawarte w bardzo konkurencyjnej cenie samochodu.

Źródło: Škoda

d1qnkx0

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qnkx0
d1qnkx0
Więcej tematów