Trwa ładowanie...
d4190wq

Skoda Rapid najczęściej kupowanym kompaktem w Polsce

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skoda Rapid najczęściej kupowanym kompaktem w Polsce
(zdjęcie producenta)
d4190wq

Z danych CEPiK wynika, że Skoda Rapid w pierwszym kwartale br. była najchętniej kupowanym przez polskich klientów indywidualnych samochodem kompaktowym.

W styczniu model ten przebojem wdarł się na pierwsze miejsce zestawienia rejestracji nowych aut przez klientów indywidualnych w swoim segmencie. Łącznie przez trzy pierwsze miesiące 2015 r. sprzedano 1 333 egzemplarzy. W porównaniu z analogicznym okresem 2014 r. jest to wynik o 21 proc. lepszy.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
Skoda Rapid zadebiutowała w 2012 r. jako model mający wypełnić lukę pomiędzy Fabią i Octavią. Początkowo była oferowana jako liftback, jednak z czasem dołączyła do niej wersja Spaceback – pierwszy hatchback czeskiej marki w tym segmencie.

d4190wq

Obecnie na polskim rynku Rapid jest oferowany w promocyjnych wersjach Max z powiększonym wyposażeniem, przy cenie rozpoczynającej się od 44 500 zł. Klienci mogą skorzystać z upustów sięgających 4 700 zł oraz zamówić auto z fabryczną instalacją LPG za dopłatą 2 600 zł. Dostępne są też wersje specjalne – GreenLine, Monte Carlo i Style Plus.

Źródło: Skoda

ll/moto.wp.pl

Skoda Rapid w supercenach. Kliknij i sprawdź oferty!

d4190wq

Podziel się opinią

Share

d4190wq

d4190wq