Trwa ładowanie...
d2xzpvz

Skoda Octavia najpopularniejszym kombi w Polsce

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skoda Octavia najpopularniejszym kombi w Polsce
(zdjęcie producenta)
d2xzpvz

Skoda Octavia była najczęściej wybieranym kombi na polskim rynku w 2013 r. Na zakup tego modelu zdecydowało się 5 902 klientów.

Jedną z głównych przyczyn sukcesu tego samochodu jest bagażnik. Jego pojemność wynosi od 610 do 1 740 l, co stawia Octavię Combi w ścisłej czołówce segmentu. Projektanci zadbali przy tym o łatwość i wygodę efektywnego zagospodarowania przestrzeni bagażowej - kanapę można złożyć jednym przyciskiem, a dodatkowo po złożeniu oparcia przedniego fotela można wewnątrz przewozić przedmioty o długości do 2,92 m.

W bagażniku znajduje się również regulowana podłoga wielofunkcyjna, schowki pod tylną półką oraz (opcjonalnie) dodatkowa siatka, która zapobiega przedostawaniu się przedmiotów z bagażnika do kabiny, cztery rozkładane haki do zawieszania siatek z zakupami oraz wyjmowana listwa do mocowania przedmiotów. Innym ciekawym rozwiązaniem jest dwustronna mata podłogowa, która z jednej strony jest wykończona wykładziną a z drugiej - nieprzemakalnym i łatwo zmywalnym materiałem.

d2xzpvz

W ofercie znajduje się wiele elementów wyposażenia, szeroka gama jednostek napędowych i możliwość wyboru napędu 4x4 lub usportowionej wersji RS. Polski oddział marki sprzedaje Octavię Combi z promocyjnymi Pakietami Amazing, dostępnymi dla wersji Active, Ambition i Elegance.

Źródło: Skoda

ll/moto.wp.pl

Łańcuchy śniegowe w niskich cenach. Kliknij i zobacz najpopularniejsze oferty!

d2xzpvz

Podziel się opinią

Share

d2xzpvz

d2xzpvz