WP

Samochody najbardziej warte kupienia. Ranking Consumer Reports 2019

Idealny samochód jest bezawaryjny i bezpieczny, a dodatkowo daje frajdę z podróżowania. To ostatnie jest subiektywne, ale dwie pierwsze kategorie postanowili wziąć pod uwagę Amerykanie z Consumer Reports i stworzyć na tej podstawie ranking aut, które warto kupić. Oto wyniki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W zestawieniu CR najwięcej modeli w czołowej dziesiątce udało się umieścić Toyocie
W zestawieniu CR najwięcej modeli w czołowej dziesiątce udało się umieścić Toyocie (Materiały prasowe)
WP

W zestawieniu podsumowano wyniki 4,7 tys. ankiet użytkowników blisko 50 modeli aut. Przy ocenie samochodu pod uwagę brano bezawaryjność, bezpieczeństwo, ekonomikę jazdy, własności trakcyjne, a także jakość wykonania. Publikując wyniki Consumer Reports, przytaczamy tylko te samochody, które są lub mają być dostępne na polskim rynku.

Samochody średniej wielkości: [ Toyota Camry Hybrid ](https://autokult.pl/31699,vw-passatowi-szykuje-sie-rywal-jakiego-dawno-nie-mial-pierwsza-jazda-nowa-toyota-camry)

Amerykanie podkreślają przyzwoite własności jezdne samochodu i jego imponująco niskie spalanie. W teście Consumer Reports samochód na przejechanie 100 km potrzebował jedynie 5 l benzyny.

WP

Kompaktowe samochody premium: [ Audi A4 ](https://autokult.pl/t/123,audi-a4)

Na amerykańskim rynku A4 charakteryzowane jest jako sedan o sportowym charakterze. Za A4 przemawia również wykonanie elementów kabiny z materiałów dobrej jakości i odpowiednie ich spasowanie. Chwalone są również silniki i automatyczna skrzynia biegów.

Subkompaktowy SUV: [ Hyundai Kona ](https://autokult.pl/t/51233,hyundai-kona)

Kona przekonuje do siebie Amerykanów projektem wnętrza, łatwymi w użyciu urządzeniami pokładowymi, nowoczesnym systemem rozrywki i informacji, dającym radość z jazdy stylem prowadzenia oraz przyzwoitym wyposażeniem z zakresu bezpieczeństwa.

WP

Samochód subkompaktowy: [ Toyota Yaris ](https://autokult.pl/t/159,toyota-yaris)

Samochód, który w USA dostępny jest w wersji sedan, chwalony jest za jakość wykonania, przyzwoite własności jezdne i dobre wyposażenie, na które za oceanem w standardzie składa się system zapobiegania kolizjom w mieście.

Luksusowy SUV: [ BMW X5 ](https://autokult.pl/t/50037,bmw-x5)

Niemiecka propozycja określona została jako jeden z najlepszych samochodów, jakie testowano w Consumer Reports. Samochód jest jednocześnie komfortowy i sportowy. Doładowany, sześciocylindrowy silnik oferuje imponujące przyspieszenie i potrafi połączyć to z akceptowalną ekonomiką jazdy. Całości dopełnia ekskluzywne wykończenie wnętrza.

WP

Samochód elektryczny lub hybrydowy: [ Toyota Prius ](https://autokult.pl/t/50215,toyota-prius)

Japoński samochód nie kusi być może urodą, ale ma inne zalety. Najważniejszą z nich jest efektywność jednostki napędowej. Hybrydowy zespół zadowala się 4,5 l benzyny na 100 km. Z ankiet wyłania się również obraz Priusa jako samochodu, którego właściciele nie mają na co narzekać. Dodatkowym atutem Priusa w USA będzie wersja z napędem 4x4 realizowanym za pomocą silnika elektrycznego napędzającego tylną oś.

Kompaktowy SUV: [ Subaru Forester ](https://autokult.pl/t/50203,subaru-forester)

SUV piątej generacji amerykańskich klientów przekonuje do siebie praktycznością, wyższym komfortem jazdy, lepszym wyciszeniem wnętrza i jego wykończeniem, a także wyposażeniem, które w standardzie oferuje system zapobiegania kolizjom.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP