Trwa ładowanie...
ycipk-4mj6ib

Samochód warty fortunę rozbity na A2. Kierowca odwieziony do szpitala

Porsche Panamera GTS rozbite na autostradzie A2. Siła zderzenia była duża. Samochód został mocno uszkodzony. Niezbędne było usunięcie płynów eksploatacyjnych z jezdni. Kierowca został odwieziony do szpitala, chociaż początkowo twierdził, że nic mu się nie stało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Porsche Panamera GTS
Porsche Panamera GTS (Materiały prasowe, Fot: Porsche)
ycipk-4mj6ib

W wyniku uderzenia kierowca uszkodził 64 metry barierek, wszystkie będą do wymiany. Po wypadku ruch został puszczony jednym pasem. Obecnie ruch odbywa się już normalnie. O sprawie poinformował serwis tvn24.pl

Facebook.com
Podziel się

Cytowany portal przytacza słowa kpt. Sylwestra Pawlaka ze straży pożarnej w Ozorkowie, który ocenił, że do wypadku doszło z powodu nadmiernej prędkości nieprzystosowanej do warunków na drodze. Jeden z pracowników służb obsługujących autostradę oszacował prędkość na co najmniej 200 km/h.

ycipk-4mj6ib

Uszkodzony samochód to porsche panamera. Samochód został rozbity zarówno z przodu jak i z tyłu. Cytowany serwis podał, że kierowca uderzył w bariery bokiem pojazdu, a potem kilka razy się od nich odbił. Wartośc tego modelu to kilkaset tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło 29 czerwca po godz. 13 na autostradzie A2 w województwie łódzkim niedaleko miejscowości Emilia.

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4mj6ib

ycipk-4mj6ib
ycipk-4mj6ib