Trwa ładowanie...

Samochód Khalidova na sprzedaż. Auto mistrza tańsze od podobnych

Pod koniec lutego pisaliśmy o samochodzie Mameda Khalidova, który chwalił się swoim Audi RS7. Najwyraźniej pozowanie z tym autem było świetną kampanią marketingową, bo teraz jest ono na sprzedaż.

Samochód Khalidova na sprzedaż. Auto mistrza tańsze od podobnychŹródło: Facebook.com, fot: ECI Serwis/Salon Samochodowy
d324rk6
d324rk6

Sportowiec pozował ze swoim audi 28 lutego, a już 6 kwietnia pojawił się na zdjęciu w nowym BMW X6, natomiast 12 kwietnia pojawiło się ogłoszenie sprzedaży audi. Przebieg to 13 tys. km i jak zapewnia firma Exclisive Cars, która dostarczyła mu wspomniane BMW, samochód jest w doskonałej kondycji. Cena to 399 tys. zł. Czy jest zawyżona ze względu na poprzedniego właściciela?

Patrząc na podobne samochody, jest to cena raczej atrakcyjna. Jak powiedział nam przedstawiciel Exclusive Cars - jest realna, a nie z kosmosu. Takie auta są nierzadko wystawiane za ponad 500 tys. zł.

d324rk6

Samochód jest o tyle atrakcyjny, że ma zamiast seryjnych 560 KM lub 605 KM w wersji Performance, aż 650 KM mocy na paliwie 98-oktanowym. Po zalaniu go benzyną Shell V-Power hamowania wykazała 700 KM.

Nie można więc powiedzieć, że samochód zyskał na wartości tylko dlatego, że posiadał go Khalidov. Z drugiej strony, kiedyś może być więcej wart jeżeli osoba, która będzie go sprzedawała, będzie potrafiła ten fakt udowodnić.

d324rk6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d324rk6
Więcej tematów