Trwa ładowanie...

Samochód Bronisława Komorowskiego na licytacji

Samochód Bronisława Komorowskiego na licytacjiŹródło: Allegro.pl
delaj9p
delaj9p

Doczekaliśmy czasów, gdy na wartości przedmiotów potrafi zaważyć nie tylko to, jakimi walorami mogą się pochwalić, ale też to, kto wcześniej był ich użytkownikiem. Podobnie jest z samochodami. Poprzez internet można kupić Volvo V70, które należało kiedyś do Bronisława Komorowskiego. Na razie cena nie powala.

W listopadzie 2012 roku media donosiły o sprzedaży samochodu Christiano Ronaldo. Ferrari należące kiedyś do jednego z najlepszych piłkarzy świata szybko osiągnęło cenę 5 mln euro, choć było rozbite, a nowe kosztuje mniej więcej 250 tys. euro. Podobnie, choć na znacznie mniejszą skalę, było z samochodem Angeli Merkel. Liczący sobie 22 lata VW Golf drugiej generacji uzyskał cenę blisko 130 tys. euro. Aukcję jednak unieważniono. Na naszym podwórku jest znacznie skromniej.

W serwisie aukcyjnym Allegro wystawiono na sprzedaż Volvo V70 z 1997 roku, które niegdyś należało do polskiego prezydenta. Samochód dysponuje napędem na cztery koła i silnikiem 2.4 l z instalacją gazową. Czarny samochód ma legitymować się przebiegiem rzędy 188 tys. km. Cena auta na razie nie jest powalająca. W chwili, gdy powstaje ten materiał, wynosi ona niespełna 5,5 tys. zł.

(fot. Allegro.pl)
Źródło: (fot. Allegro.pl)

tb/

delaj9p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
delaj9p
Więcej tematów