Trwa ładowanie...

Rolls-Royce już w Warszawie

Rolls-Royce już w WarszawieŹródło: zdjęcie producenta
d3cmbyb
d3cmbyb

Firma Rolls-Royce Motor Cars ogłosiła dalsze rozszerzenie swojej sieci serwisowej dla klientów w Europie Środkowej i Wschodniej. Warszawska firma Auto Fus otrzymała od producenta luksusowych samochodów status autoryzowanego partnera serwisowego; umowa została oficjalnie podpisana w końcu grudnia.

(fot. zdjęcie producenta)
Źródło: (fot. zdjęcie producenta)

Ashley Andrew, nowy Dyrektor Regionalny firmy Rolls-Royce Motor Cars na Europę, powiedział - _ Liczba samochodów Rolls-Royce w tym regionie rośnie od chwili wprowadzenia modelu Phantom w roku 2003. Potem doszły kolejne modele z rodziny Phantom, w tym Phantom Drophead Coupe, Phantom Coupe, a ostatnio zadebiutowała nowa seria Ghost. _

- _ Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb naszych najbardziej wymagających klientów w branży samochodowej i cieszymy się, że znaleźliśmy idealnego partnera, który przejmie serwisowanie rosnącej liczby naszych samochodów w Polsce _ - dodał Andrew.

(fot. zdjęcie producenta)
Źródło: (fot. zdjęcie producenta)

Tadeusz Fus, właściciel i Dyrektor Generalny Auto Fus, komentuje - _ Jesteśmy bardzo dumni, że zostaliśmy autoryzowani jako partner serwisowy najbardziej ekskluzywnej marki samochodów. Zbudowaliśmy nowe warsztaty serwisowe i inwestujemy w wykwalifikowanych techników, aby spełnić najwyższe wymagania klientów Rolls-Royce. _

Samochody firmy Rolls-Royce Motor Cars sprzedają się z dużym sukcesem. Niedawno firma ogłosiła wzrost sprzedaży w Europie w roku 2010 o ponad 50 procent w stosunku do roku 2009.

WP:

d3cmbyb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cmbyb
Więcej tematów