ycipk-4mbemg

Richard Hammond ambasadorem polskiego show. Pojawi się w kraju na kilka dni

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy brytyjskiej telewizji i prowadzący najpopularniejsze programy motoryzacyjne – Richard Hammond – pojawi się w Polsce. Dziennikarz będzie gościem czwartej edycji Warsaw Motor Show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Richard Hammond i ekipa podczas motoryzacyjnego show
Richard Hammond i ekipa podczas motoryzacyjnego show (East News, Fot: Splash News)
ycipk-4mbemg

Jedne z największych Targów Samochodowych w Europie Środkowo-Wschodniej, Warsaw Motor Show, będą miały niezwykłego ambasadora. Richard Hammond przyjedzie do Warszawy w dniach 15-18 listopada. Uświetni on premiery samochodów, które będą jednymi z największych atrakcji kilkudniowego wydarzenia w Ptak Expo. W strefie fana będzie można otrzymać autograf czy też zrobić selfie z Richardem Hammondem.

Mat. prasowe
Podziel się

Pozostali ambasadorzy są jeszcze owiani tajemnicą, ale biorąc pod uwagę, że w poprzednich latach gośćmi byli m.in. Krzysztof Hołowczyc czy Petter Solberg, można oczekiwać znanych nazwisk. Targi Warsaw Motor Show organizowane są od 2015 roku w centrum targowym Ptak Warsaw Expo.* Podczas poprzednich edycji nie zabrakło przedstawicieli takich marek jak Aston Martin, Ferrari, Maserati czy Porsche.* Rok temu show odwiedziło ponad 100 tys. fanów – zobaczyli oni m.in. 10 premier nowych modeli, 1000 pojazdów i 231 wystawców.

ycipk-4mbemg

W tym roku organizatorzy planują pobić kolejny rekord frekwencji, a pomóc ma w tym ogromna powierzchnia wystawiennicza przeznaczona na Warsaw Motor Show – 125 tys. m2 w 15 pawilonach. To obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego fana motoryzacji! Więcej informacji na www.warsawmotorshow.com.

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4mbemg

ycipk-4mbemg
ycipk-4mbemg