Trwa ładowanie...
d1j6h9a

Rafał Sonik kupił sobie nowe auto i pochwalił się nim na Facebooku

Rafał Sonik polski sportowiec i biznesmen rzadko kiedy pokazuje swoje auta w mediach. Jeśli chodzi o motoryzację, to zwykle widzimy go na quadzie. Jednak tym razem, okazja jest wyjątkowa, a i auto bardzo ciekawe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Sonik kupił sobie nowe auto i pochwalił się nim na Facebooku
(Facebook.com)
d1j6h9a

Zaskakujące jest to, że Sonik kupił sobie Malucha. Zdjęcie auta podpisał:

„W najbliższą niedzielę pojawię się w Gemini Park Bielsko-Biała na oficjalnym "odsłonięciu" malucha dla Toma Hanksa. Finał inicjatywy zbliża się wielkimi krokami, a ja w oczekiwaniu na niego znalazłem swoją „perełkę”. Rocznik 1981, pierwszy właściciel. Jeszcze na czarnych blachach prosto z PRL. Przyjadę nim pod Gemini i ustawię wśród innych Małych Fiatów, dla których przygotowaliśmy specjalnie wydzielony parking. Co najważniejsze, wydarzeniu towarzyszyć będzie zbiórka publiczna dla oddziału psychiatrii bielskiego szpitala pediatrycznego. To właśnie do najmłodszych - maluchów - organizatorzy kierują większość atrakcji tego dnia. Zapraszam do Bielska! RS”.

Facebook.com

Samochód prezentuje się świetnie i życzymy Rafałowi Sonikowi wielu bezawaryjnych kilometrów. Prosimy tylko, żeby traktował go łagodniej niż swojego quada.

O całej akcji pisaliśmy wcześniej na łamach naszego serwisu.

To nie jest jedyny Fiat Rafała Sonika. Kilka miesięcy temu udało nam się zdobyć informacje o innym ciekawym projekcie na bazie Fiata 500.

d1j6h9a

Podziel się opinią

Share

d1j6h9a

d1j6h9a