Trwa ładowanie...

Już za tydzień odsłonięcie Malucha dla Toma Hanksa

Tym wydarzeniem żyje prawie cała Polska, a na pewno całe miasto Bielsko Biała. Akcja polegająca na przekazaniu Polskiego Fiata 126p hollywoodzkiemu aktorowi Tomowi Hanksowi weszła w bardzo zaawansowaną fazę. Co wiemy o aucie?

Share
Już za tydzień odsłonięcie Malucha dla Toma Hanksa Źródło: PAP/Artur Reszko
d4d5fip

Pomysł na przekazanie Tomowi Hanksowi Malucha to genialny pomysł na promocję Polski, miasta Bielsko Biała i organizatorki całego zamieszania – Moniki Jaskólskiej. Z podanych wcześniej informacji wynika, że samochód został już kupiony w Suwałkach, a sfinansował to sportowiec i biznesmen – Rafał Sonik.

Obecnie auto jest już wyremontowane i przygotowane do przekazania. Pozostało jeszcze dokończyć kilka detali. Jednak nigdzie nie można zobaczyć jak wóz wygląda, ponieważ oficjalne odsłonięcie auta ma być niespodzianką. Ma to nastąpić w urodziny Toma Hanksa, czyli w niedzielę 9 lipca.

Na Facebooku pojawiło się wydarzenie z informacjami o całej imprezie:

d4d5fip

"9 lipca światło dzienne ujrzy tak długo wyczekiwany Fiat 126p dla Toma Hanksa.
Data nie jest przypadkowa, ponieważ właśnie tego dnia, aktor obchodzi 61 urodziny".

Monika Jaskólska dodała:

"Nasz słynny Fiat 126 p przyjechał do Bielska-Białej aż z Suwałk dzięki Jadezabiore.pl i JadeZabiore.pl odpowiada za logistykę, organizację transportu. Maluch znajduje się obecnie w rękach fachowców z Carlex Design Europe. Wcześniej BB Oldtimer Garage, który przygotował samochód do jazdy, przeprowadzając gruntowny remont oraz montując pod tylną klapą silnik, ofiarowany przez firmę Fiat Polska . Wszystkie detale wraz z kolorem nadwozia są utrzymywane w tajemnicy. Wszystko po to, by odsłonięcie zaplanowane na 9 lipca było rzeczywiście wyczekiwanym momentem i wielką niespodzianką!

Uwierzcie mi jest piękny !!!!

d4d5fip

Jak wiecie w ręce Toma Hanksa trafi też dzięki LOT Polish Airlines, które w odpowiednim czasie zabiorą go na swój pokład.

Rafał Sonik, który jak pierwszy wyciągnął pomocną dłoń i sfinansował zakup Fiata 126 p od poprzedniego właściciela nie zaprzestał na tym.
Wraz ze swoim zespołem na 9 lipca przygotował szereg atrakcji.

Wszyscy, którzy pojawią przed Gemini Park Bielsko-Biała doświadczą… podróży w czasie! Przygotowano mnóstwo zabawy, a wszystko po to, by pomóc bielskiemu szpitalowi pediatrycznemu".

Szczegółowy plan imprezy i pozostałe informacje można znaleźć na stonie wydarzenia.

d4d5fip
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4d5fip
d4d5fip
Więcej tematów