Trwa ładowanie...
23-06-2014 08:55

Qoros 9: tak będzie wyglądać limuzyna z Chin?

Qoros 9: tak będzie wyglądać limuzyna z Chin?Źródło: Materiały prasowe
dtyzznq
dtyzznq

Qoros to marka, która cały czas nie uruchomiła szerokiej sprzedaży w Europie, ale mimo to jest coraz bardziej znana. Chińsko-izraelski producent prezentuje kolejne swoje modele i chce wkrótce podbić europejski rynek jako pierwsza marka z Kraju Środka. W ramach dalszej promocji i zapowiedzi przyszłych sukcesów Qoros zaprezentował projekt flagowej limuzyny autorstwa koreańskiego studenta.

Studenci szukający swojej przyszłości jako styliści motoryzacyjni co chwila tworzą widowiskowe i często bardzo ciekawe projekty, jednak ten jest wyjątkowy. 29-letni Koreańczyk Jihoon Seo jest stażystą w Qorosie i jego projekt został oficjalnie zaprezentowany jako możliwa przyszłość chińskiej marki. Tak może wyglądać flagowy model Qorosa, w 2020 roku.

Nowy szef stylistów Qorosa Gert Volker Hidebrand powiedział, że poszukiwanie młodych talentów jest ważnym punktem w planach rozwoju chińskiej marki. Dodatkowo udzielając wsparcia studentom producent samochodów chce im pomóc w dalszej karierze.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

O tym, że projekt Qorosa 9 został oficjalnie zaprezentowany przez markę świadczy sam wygląd samochodu. Tak właśnie mógłby wyglądać projekt nowego modelu, który już niedługo miałby szansę trafić do produkcji. Z jednej strony jest on nowoczesny, co podkreślają wyjątkowe światła, a z drugiej bardzo klasyczny w swoich kształtach, dzięki czemu nie jest tylko widowiskowym pokazem pomysłowości stylisty. Choć prawdopodobieństwo wprowadzenia do sprzedaży modelu bazującego na tym projekcie jest bliskie zeru, to marka doceniła młodego projektanta, który zrobił coś dużo trudniejszego niż futurystyczny koncept – samochód, który nie tylko dobrze wygląda, ale spełnia też wszystkie stawiane przed nim wymagania użytkowe i marketingowe.

dtyzznq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtyzznq
Więcej tematów