Qoros 9: tak będzie wyglądać limuzyna z Chin?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Qoros 9: tak będzie wyglądać limuzyna z Chin?
(Materiały prasowe)

Qoros to marka, która cały czas nie uruchomiła szerokiej sprzedaży w Europie, ale mimo to jest coraz bardziej znana. Chińsko-izraelski producent prezentuje kolejne swoje modele i chce wkrótce podbić europejski rynek jako pierwsza marka z Kraju Środka. W ramach dalszej promocji i zapowiedzi przyszłych sukcesów Qoros zaprezentował projekt flagowej limuzyny autorstwa koreańskiego studenta.

Studenci szukający swojej przyszłości jako styliści motoryzacyjni co chwila tworzą widowiskowe i często bardzo ciekawe projekty, jednak ten jest wyjątkowy. 29-letni Koreańczyk Jihoon Seo jest stażystą w Qorosie i jego projekt został oficjalnie zaprezentowany jako możliwa przyszłość chińskiej marki. Tak może wyglądać flagowy model Qorosa, w 2020 roku.

Nowy szef stylistów Qorosa Gert Volker Hidebrand powiedział, że poszukiwanie młodych talentów jest ważnym punktem w planach rozwoju chińskiej marki. Dodatkowo udzielając wsparcia studentom producent samochodów chce im pomóc w dalszej karierze.

(fot. Materiały prasowe)
Podziel się

O tym, że projekt Qorosa 9 został oficjalnie zaprezentowany przez markę świadczy sam wygląd samochodu. Tak właśnie mógłby wyglądać projekt nowego modelu, który już niedługo miałby szansę trafić do produkcji. Z jednej strony jest on nowoczesny, co podkreślają wyjątkowe światła, a z drugiej bardzo klasyczny w swoich kształtach, dzięki czemu nie jest tylko widowiskowym pokazem pomysłowości stylisty. Choć prawdopodobieństwo wprowadzenia do sprzedaży modelu bazującego na tym projekcie jest bliskie zeru, to marka doceniła młodego projektanta, który zrobił coś dużo trudniejszego niż futurystyczny koncept – samochód, który nie tylko dobrze wygląda, ale spełnia też wszystkie stawiane przed nim wymagania użytkowe i marketingowe.

**Tysiące samochodowych części zamiennych najwyższej jakości. Sprawdź oferty!**

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.