Trwa ładowanie...

Przyszłość Defendera

Przyszłość DefenderaŹródło: zdjęcie producenta
d1n48ni
d1n48ni

Jeden z najdłużej produkowanych samochodów terenowych świata doczekał się nowego wcielenia. Pojazd koncepcyjny przedstawiający nowego Land Rovera Defendera o oznaczeniu DC100 pojawi się na zbliżających się targach we Frankfurcie.

(fot. zdjęcie producenta)
Źródło: (fot. zdjęcie producenta)

Jak podaje producent, koncepcyjny DC100 opiera się na najważniejszych cechach kultowego Defendera. Jest jedynie stylistyczną rewolucją. Nie inaczej ma być pod ugrzecznioną karoserią. Jak czytamy w informacji prasowej jest to demonstracja nowych idei w zakresie wytrzymałości i funkcjonalności samochodów terenowych.

- Zmiana i odświeżenie ikony wśród pojazdów terenowych jest jednym z największych wyzwań w świecie motoryzacji - mówi Garry McGrovern, Design Director marki Land Rover i szef nowego projektu. - To samochód, który inspiruje ludzi na całym świecie, dlatego tak ważna jest prezentacja kierunku jego rozwoju. Właśnie rozpoczynamy pierwszy etap tworzenia Land Rovera na miarę XXI wieku.

Premiera koncepcyjnego Land Rovera DC100 na Targach Motoryzacyjnych we Frankfurcie to początek czteroletniej pracy nad nowym modelem Defendera, w tworzeniu którego mają pomóc obecni i przyszli klienci. Spece z Land Rovera zapewniają, że chcą prowadzić dyskusję na temat oczekiwań, potrzeb i pomysłów, które pomogą w sfinalizowaniu projektu nowego modelu.

Premiera nowego konceptu, która będzie miała miejsce w dniu 13 września 2011 roku na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych we Frankfurcie, otwiera debatę na temat stworzenia Land Rovera przyszłości.

Produkcja nowego pojazdu zaplanowana jest na 2015 rok.

WP: Lopez

d1n48ni
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1n48ni
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj