Trwa ładowanie...
ycipk-2hc5od

Przystąpił do egzaminu na prawo jazdy pod wpływem alkoholu

Interwencją policjantów zakończył egzamin mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Funkcjonariusze zostali poproszeni o skontrolowanie jego stanu trzeźwości, gdy egzaminatorka poczuła od niego alkohol. Badanie potwierdziło, że mężczyzna jest pod wpływem. Rzecz miała miejsce w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Rzeszowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przystąpił do egzaminu na prawo jazdy pod wpływem alkoholu
(PAP)
ycipk-2hc5od

Policjanci coraz skuteczniej walczą z kierowcami, którzy wsiadają za kierownicę po alkoholu, jednak cały czas nie brakuje takich osób. Jak się okazuje nawet ci początkujący miewają za nic bezpieczeństwo i decydują się na prowadzenie auta po alkoholu. Jednak próba zdawania egzaminu na prawo jazdy pod wpływem, to już naprawdę wyjątkowowa sytuacja.

Mężczyzna zadeklarował, że może przystąpić do egzaminu. 26-latek wykonał jedno z zadań egzaminacyjnych na placu manewrowym. Kiedy do samochodu wsiadła egzaminatorka, poczuła zapach alkoholu. Przerwała egzamin i wezwała policjantów. Przeprowadzone przez nich badanie potwierdziło jej podejrzenia. Mężczyzna miał blisko 0,5 promila w organizmie.

Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Na kolejną możliwość zdawania egzaminu przyjdzie mu poczekać nie krócej niż pół roku.

ycipk-2hc5od

źródło: policja

oprac. Szymon Jasina

Rosnąca popularność BlaBlaCar jest faktem. Sprawdź, czemu się to opłaca!

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2hc5od

ycipk-2hc5od
ycipk-2hc5od