Trwa ładowanie...
d4hksz3

Przebiła szybę auta jak pocisk. Groźne zdarzenie na DK 19

Dramatyczny finał podróży kierowcy skody. Jadący drogą krajową nr 19 mężczyzna został trafiony poderwaną z jezdni rurką. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera zainstalowana w pojeździe poszkodowanego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyglądający niewinnie przedmiot może okazać się śmiertelnie niebezpieczny
Wyglądający niewinnie przedmiot może okazać się śmiertelnie niebezpieczny (Policja)
d4hksz3

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 19 w pobliżu miejscowości Lasy. Kawałek metalowej rury leżący na jezdni, po najechaniu przez samochód osobowy, został poderwany i uderzył w przednią szybę osobowej skody. Niebezpieczny przedmiot przebił szybę jak pocisk i poważnie ranił kierującego samochodem. Pojazd zjechał z drogi ścinając słupek i uderzył w znak drogowy. Ranny 46 letni mieszkaniec Świdnika trafił do szpitala.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci odnaleźli na jezdni kilkanaście leżących elementów pochodzących najprawdopodobniej z samochodu ciężarowego.

Policja ostrzega - leżące na jezdni elementy mogą być bardzo niebezpieczne. Jeśli zauważymy takie przeszkody, powiadamiajmy policję i zabezpieczmy niebezpieczny odcinek, ostrzegając innych kierujących. Utrzymanie czystości drogi należy do jej właściciela, jednak oznakowanie niebezpiecznego miejsca może uratować zdrowie a nawet życie innych użytkowników drogi.

d4hksz3

Podziel się opinią

Share

d4hksz3

d4hksz3