Trwa ładowanie...
d4ma5lr

Przebiła szybę auta jak pocisk. Groźne zdarzenie na DK 19

Dramatyczny finał podróży kierowcy skody. Jadący drogą krajową nr 19 mężczyzna został trafiony poderwaną z jezdni rurką. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera zainstalowana w pojeździe poszkodowanego.
Share
Wyglądający niewinnie przedmiot może okazać się śmiertelnie niebezpieczny
Wyglądający niewinnie przedmiot może okazać się śmiertelnie niebezpiecznyŹródło: Policja
d4ma5lr

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 19 w pobliżu miejscowości Lasy. Kawałek metalowej rury leżący na jezdni, po najechaniu przez samochód osobowy, został poderwany i uderzył w przednią szybę osobowej skody. Niebezpieczny przedmiot przebił szybę jak pocisk i poważnie ranił kierującego samochodem. Pojazd zjechał z drogi ścinając słupek i uderzył w znak drogowy. Ranny 46 letni mieszkaniec Świdnika trafił do szpitala.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci odnaleźli na jezdni kilkanaście leżących elementów pochodzących najprawdopodobniej z samochodu ciężarowego.

Policja ostrzega - leżące na jezdni elementy mogą być bardzo niebezpieczne. Jeśli zauważymy takie przeszkody, powiadamiajmy policję i zabezpieczmy niebezpieczny odcinek, ostrzegając innych kierujących. Utrzymanie czystości drogi należy do jej właściciela, jednak oznakowanie niebezpiecznego miejsca może uratować zdrowie a nawet życie innych użytkowników drogi.

d4ma5lr

Podziel się opinią

Share
d4ma5lr
d4ma5lr
Więcej tematów