Trwa ładowanie...
20 grudnia 2013, 10:56

Poznaliśmy zwycięzców projektu "FIAT Two of a Kind"

Poznaliśmy zwycięzców projektu "FIAT Two of a Kind"Źródło: Materiały prasowe
d3nbl32
d3nbl32

W siedzibie Royal College of Art w Londynie odbyło się zakończenie projektu "Fiat Two of a Kind" - cyklu szkoleniowego, poszukującego młodych talentów wśród stylistów.

Projekt trwał od października do grudnia br. i wzięło w nim udział 51 studentów tej prestiżowej uczelni, którzy tworzyli możliwe ewolucje modeli 500 i Panda do roku 2020 r. Organizator wymagał od nich, by zaprojektowali innowacyjne rozwiązania zarówno we wnętrzu, jak i w nadwoziu. Studenci uczestniczyli również z Marco Tencone, stylistą Maserati, Lancii i Alfa Romeo.

10 studentów wygrało pobyt w Turynie, podczas którego będą mogli zwiedzić Centrum Stylu Fiata i uczestniczyć przez 4 dni w uruchomieniu reazlizacji modeli z gliny. Przygotowane w ten sposób modele zostaną przewiezione do Royal College of Art na obronę pracy magisterskiej. Kolejnych 10 zwycięzców będzie mogło odbyć staż we Fiacie.

Wśród nagrodzonych prac są m. in. Fiat 500 "Spresso" inspirowany kawą czy futurystyczna wizja nadwozia 500 "Cheerfully Irresponsible".

Źródło: Fiat

ll/moto.wp.pl

d3nbl32
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nbl32
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj