Trwa ładowanie...
d9y8bw6

Poznaliśmy zwycięzców projektu "FIAT Two of a Kind"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poznaliśmy zwycięzców projektu "FIAT Two of a Kind"
(Materiały prasowe)
d9y8bw6

W siedzibie Royal College of Art w Londynie odbyło się zakończenie projektu "Fiat Two of a Kind" - cyklu szkoleniowego, poszukującego młodych talentów wśród stylistów.

Projekt trwał od października do grudnia br. i wzięło w nim udział 51 studentów tej prestiżowej uczelni, którzy tworzyli możliwe ewolucje modeli 500 i Panda do roku 2020 r. Organizator wymagał od nich, by zaprojektowali innowacyjne rozwiązania zarówno we wnętrzu, jak i w nadwoziu. Studenci uczestniczyli również z Marco Tencone, stylistą Maserati, Lancii i Alfa Romeo.

10 studentów wygrało pobyt w Turynie, podczas którego będą mogli zwiedzić Centrum Stylu Fiata i uczestniczyć przez 4 dni w uruchomieniu reazlizacji modeli z gliny. Przygotowane w ten sposób modele zostaną przewiezione do Royal College of Art na obronę pracy magisterskiej. Kolejnych 10 zwycięzców będzie mogło odbyć staż we Fiacie.

Wśród nagrodzonych prac są m. in. Fiat 500 "Spresso" inspirowany kawą czy futurystyczna wizja nadwozia 500 "Cheerfully Irresponsible".

Źródło: Fiat

ll/moto.wp.pl

Wygraj paliwo o wartości 3.000 zł! Kliknij i weź udział w konkursie

d9y8bw6

Podziel się opinią

Share

d9y8bw6

d9y8bw6