Trwa ładowanie...
d2r0v0q

Poważny wypadek pod Kłodzkiem, trzy osoby nie żyją

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poważny wypadek pod Kłodzkiem, trzy osoby nie żyją
(Policja.pl)
d2r0v0q

Trzy osoby nie żyją, jedna jest ciężko ranna w wyniku zderzenia autobusu, tira i dwóch busów. Droga krajowa nr 8 Wrocław-Kłodzko jest całkowicie zablokowana.

(fot. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe)
Podziel się

Do wypadku doszło na jednym z zakrętów. - Bus wiozący 14 dzieci w wieku około 10 lat wpadł w poślizg i wywrócił się. Jadący za busem tir widząc, co się dzieje chciał ominąć wypadek i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka busem. W pojazdy te uderzył jeszcze nadjeżdżający samochód osobowy - rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu Paweł Petrykowski. Autobusem jechało 15 dzieci; nie doznały ciężkich obrażeń.

d2r0v0q

Wskutek wypadku śmierć poniosło trzech podróżnych z samochodu osobowego i drugiego z busów biorących udział w zdarzeniu. Na miejsce zdarzenia zostały skierowane cztery śmigłowce, które zajęły się transportem najciężej rannych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń lekarzy, wiezione przez pierwszego z busów dzieci doznały jedynie lekkich obrażeń. Mimo to zostały przetransportowane do szpitali w Kłodzku i Polanicy Zdroju na badania.

Źródło:PAP

tb/

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d2r0v0q

d2r0v0q
d2r0v0q