Trwa ładowanie...
d3ezqjc

Porsche Macan Turbo otrzymał pakiet Performance

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Porsche Macan Turbo otrzymał pakiet Performance
(zdjęcie producenta)
d3ezqjc

Porsche Macan Turbo będzie dostępny z pakietem Performance. Dzięki niemu model zyska m. in. dodatkowe 40 KM mocy.

Nowy wariant otrzymał wzmocniony, podwójnie turbodoładowany silnik 3,6 V6, który generuje moc 440 KM (o 40 KM więcej niż standardowy Macan Turbo). Maksymalny moment obrotowy wzrósł z 550 do 600 Nm i jest dostępny od 1 500 do 4 500 obr./min. Samochód rozpędza się od 0 do 100 km/h w 4,4 s (o 0,4 s szybciej), zaś prędkość maksymalna to 272 km/h (o 6 km/h więcej). Zależnie od rodzaju ogumienia Macan Turbo Performance ma spalać od 9,4 do 9,7 l/100 km.

Modyfikacje objęły też układ hamulcowy - na przedniej osi zamontowano rowkowane tarcze o średnicy 390 mm (o 30 mm większe). Współpracują one z 6-tłoczkowymi, polakierowanymi na czerwono zaciskami. Konstruktorzy zdecydowali się zmniejszyć o 15 mm prześwit. Standardowo montowane będzie zawieszenie Porsche Active Suspension Managament, a za dodatkową opłatą pneumatyczne zawieszenie z funkcją samopoziomowania i regulacją wysokości. Kolejnymi zastosowanymi elementami są sportowy układ wydechowy oraz pakiet Sport Chrono.

(fot. zdjęcie producenta)

Wygląd nowego Porsche będzie można opcjonalnie wyróżnić m. in. 21-calowymi felgami 911 Turbo z ramionami w kolorze lśniącej czerni czy diodowymi reflektorami głównymi z systemem PDLS Plus. Do wnętrza oferowana będzie tapicerka i wykończenie z czarnej skóry oraz alcantary, kolorowe aplikacje oraz elementami z włókna węglowego.

d3ezqjc

Cena Macan Turbo Performance rozpoczyna się od 419 070 zł.

Źródło: Porsche

ll

d3ezqjc

Podziel się opinią

Share

d3ezqjc

d3ezqjc