Trwa ładowanie...
d2droh5

Ponad 200 km/h na moście Poniatowskiego w Warszawie. Wyścig w centrum miasta

Na YouTube pojawiło się nagranie, na którym Lamborghini Aventador SV ściga się z BMW E63 M6. Cała sytuacja wygląda bardzo niebezpiecznie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ponad 200 km/h na moście Poniatowskiego w Warszawie. Wyścig w centrum miasta
(Youtube.com)
d2droh5

Samochody startują spod Muzeum Narodowego w Warszawie, następnie Mostem Poniatowskiego dojeżdżają pod Stadion Narodowy, gdzie zaczyna się wyścig. Lamborghini zostawia BMW wyraźnie w tyle. Widać zegary BMW. Samochód w pewnym momencie poruszał się z prędkością dochodzącą do 210 km/h. Następnie pojazdy dojeżdżają do ronda De Gaulle'a i przy palmie skręcają w stronę Placu Trzech Krzyży i ul. Książęcej.

Wyczyny kierowców przywodzą na myśl dokonania Froga. Jak jednak pokazuje doświadczenie podobne sprawy mogą przebiegać w zaskakujący sposób. W słynnej sprawie biegli orzekli, że chociaż prędkość, z jaką się poruszał, dochodziła do 220 km/h, nie oznacza to jeszcze, że doszło do sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu drogowym.

Oryginalne wideo zostało usunięte. Prawdopodobnie kierowca zorientował się, że sprawa może nabrać rozgłosu. Internauci zrobili jednak kopię.

d2droh5

Podziel się opinią

Share

d2droh5

d2droh5