Qaqwqwrqw

Policja odnalazła trzy skradzione w Niemczech Bentleye

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja odnalazła trzy skradzione w Niemczech Bentleye
(Policja.pl)
Qaqwqwrqw

Trzy luksusowe samochody Bentley odnalazła policja w regionie kujawsko-pomorskim. Auta, warte ponad trzy miliony złotych, skradziono tydzień wcześniej z salonu firmowego na terenie Berlina.

- Kradzieży pięciu samochodów z salonu sprzedaży bentley w stolicy Niemiec dokonano w nocy z 7 na 8 listopada. Każde z aut warte było ponad 250 000 euro, a z informacji zdobytych przez niemiecką policję wynikało, że pojazdy zostały przemycone na teren Polski - poinformowała PAP w sobotę Monika Chlebicz, rzeczniczka kujawsko-pomorskiej policji.

We wtorek strona niemiecka oficjalnie poinformowała polską policję o poszukiwaniu skradzionych aut i zwróciła się o pomoc. - Już następnego dnia nasi funkcjonariusze odnaleźli jeden ze skradzionych samochodów, który został ukryty na terenie Inowrocławia. Krótko potem, kolejne auto odnaleziono w garażu na terenie Torunia - dodała rzeczniczka.

Qaqwqwrqw

W piątek oficer dyżurny komendy policji w Rypinie otrzymał informację od przypadkowego spacerowicza, o luksusowym samochodzie, który ktoś porzucił na terenie przydrożnego lasu. Po sprawdzeniu okazało się, że pojazd pochodził z berlińskiego salonu.

Odzyskane samochody zostały już przekazane do Niemiec. Policjanci poszukują pozostałych aut i ustalają tożsamość sprawców kradzieży.

Polub WP Moto
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw