Trwa ładowanie...
d1zbz7b

Piotr Kraśko chce przesiąść się do auta elektrycznego

Piotr Kraśko lubi szybkie samochody. Nierzadko widywany jest w sportowym Fordzie Mustangu, a także terenowym Mercedesie. Te niekoniecznie ekologiczne pojazdy średnio licują z nowym wizerunkiem prezentera, który od jakiegoś czasu nie je mięsa i stara się żyć w zgodzie z naturą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Kraśko chce przesiąść się do auta elektrycznego
(East News)
d1zbz7b

Być może jednak prowadzącego „Dzień Dobry TVN” ruszyło sumienie, ponieważ wyraził on chęć zakupu pojazdu elektrycznego. – Już teraz mam do siebie żal, że jak rok temu zmieniałem auto, nie kupiłem samochodu elektrycznego. Ale następny już na pewno taki będzie. I to już wkrótce! – obiecał w rozmowie z „Faktem”.

Kraśko stwierdził też, że przyszłość należy właśnie do takich samochodów i wyraził pewność co do ich rosnących zasięgów. Obecnie największą wadą pojazdów elektrycznych jest bowiem niewystarczający zasięg na jednym ładowaniu. Pozostaje liczyć, że niebawem się to zmieni, co z pewnością przyczyni się do popularyzacji tych konstrukcji nie tylko wśród celebrytów, ale i zwykłych klientów.

Z każdym miesiącem przybywa kolejnych, interesujących modeli, stanowiących alternatywę dla samochodów spalinowych. Niebawem dowiemy się zapewne jakiego wyboru dokonał prezenter. Obecnie na rynku dostępne są między innymi takie wozy jak Jaguar I-Pace, Mercedes EQC, Audi e-tron, a już wkróce - Volkswagen ID.3.

d1zbz7b

Podziel się opinią

Share

d1zbz7b

d1zbz7b