ycipk-2s5vpl

Piotr Kraśko chce przesiąść się do auta elektrycznego

Piotr Kraśko lubi szybkie samochody. Nierzadko widywany jest w sportowym Fordzie Mustangu, a także terenowym Mercedesie. Te niekoniecznie ekologiczne pojazdy średnio licują z nowym wizerunkiem prezentera, który od jakiegoś czasu nie je mięsa i stara się żyć w zgodzie z naturą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Kraśko chce przesiąść się do auta elektrycznego
(East News)
ycipk-2s5vpl

Być może jednak prowadzącego „Dzień Dobry TVN” ruszyło sumienie, ponieważ wyraził on chęć zakupu pojazdu elektrycznego. – Już teraz mam do siebie żal, że jak rok temu zmieniałem auto, nie kupiłem samochodu elektrycznego. Ale następny już na pewno taki będzie. I to już wkrótce! – obiecał w rozmowie z „Faktem”.

Kraśko stwierdził też, że przyszłość należy właśnie do takich samochodów i wyraził pewność co do ich rosnących zasięgów. Obecnie największą wadą pojazdów elektrycznych jest bowiem niewystarczający zasięg na jednym ładowaniu. Pozostaje liczyć, że niebawem się to zmieni, co z pewnością przyczyni się do popularyzacji tych konstrukcji nie tylko wśród celebrytów, ale i zwykłych klientów.

Z każdym miesiącem przybywa kolejnych, interesujących modeli, stanowiących alternatywę dla samochodów spalinowych. Niebawem dowiemy się zapewne jakiego wyboru dokonał prezenter. Obecnie na rynku dostępne są między innymi takie wozy jak Jaguar I-Pace, Mercedes EQC, Audi e-tron, a już wkróce - Volkswagen ID.3.

ycipk-2s5vpl
Polub WP Moto
ycipk-2s5vpl
ycipk-2s5vpl