Trwa ładowanie...
du6v28w
du6v28w

Pijany jechał autem ze złomu, 9 osób w szpitalu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
du6v28w

Dziewięć osób trafiło do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów audi nad ranem w miejscowości Biała (woj. lubelskie). Sprawca wypadku był pijany, kierował niezarejestrowanym autem zabranym ze złomowiska - poinformowała policja.

Około godz. 4 nad ranem w audi B4, skręcające z drogi na posesję w miejscowości Biała, niedaleko Radzynia Podlaskiego, uderzył nadjeżdżający z tyłu inny samochód audi - A6 prowadzony przez 33-letniego Sławomira S.

Do szpitala przewieziono siedem osób jadących w audi A6 oraz małżeństwo z drugiego samochodu. - Według wstępnych ustaleń obrażenia osób poszkodowanych nie są poważne - powiedział Andrzej Fijołek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

du6v28w

Badanie alkomatem Sławomira S. wykazało, że miał on 1,2 promila alkoholu w organizmie. Samochód, którym jechał pochodził ze złomowiska, które prowadzi mężczyzna. Auto nie było zarejestrowane, przykręcono do niego tablice rejestracyjne z innego pojazdu.

- Sławomir S. został zatrzymany. Ma on już orzeczony trzy razy zakaz prowadzenia samochodu za jazdę po pijanemu - dodał Fijołek.

NaSygnale.pl: Pani Danuta wyznaje: znalazłam ciało brata w studni

du6v28w

Podziel się opinią

Share

du6v28w

du6v28w