Trwa ładowanie...
d1afl56

Oficjalnie: salon marki Alpine powstanie w Katowicach

Polska jest jednym z 13 krajów, w których powstanie salon marki Alpine. Już wiemy, gdzie będzie zlokalizowany i kto się zajmie sprzedażą oraz obsługą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oficjalnie: salon marki Alpine powstanie w Katowicach
(Materiały prasowe, Fot: Alpine)
d1afl56

Jedyny salon w naszym kraju zostanie otwarty jeszcze w tym roku w Katowicach przez Grupę Pietrzak, która od 1994 roku współpracuje z Renault. Doświadczenie z sprzedaży luksusowych samochodów jest wbrew pozorom duże, ponieważ w swoim portfelu ma również takie marki jak Maserati i Ferrari. Tym samym o przygotowanie w zakresie obsługi specyficznego, wymagającego klienta nie trzeba się martwić.

Salon marki Alpine ma być wyjątkowym miejscem dla koneserów motoryzacji, którzy chcą mieć samochód szyty na miarę. Model A110, na razie jedyny w ofercie francuskiego producenta, nie jest co prawda tego kalibru co Ferrari, ale daleko mu do tzw. masówki.

Materiały prasowe
Podziel się
d1afl56

Przypominamy, że sportowe auto ma umieszczony centralnie za kabiną silnik 1.8 turbo o mocy 252 KM. Inżynierowie najwięcej uwagi poświęcili prowadzeniu samochodu i jego wyważeniu. Masa własna to tylko 1080 kg, a jej podział na osie wynosi 44:56 (przód:tył). A110 jest montowane w zakładzie Alpine w Dieppe.

Nasz kraj został wybrany jako jeden z 13 na całym świecie, gdzie będzie można kupić Alpine A110. Łącznie ma powstać w tym roku 60 salonów sprzedaży w takich krajach jak Austria, Belgia, Francja, Niemcy, Włochy, Luksemburg, Holandia, Portugalia, Hiszpania, Szwajcaria. Pierwsze auta mają trafić do klientów już pod koniec 2017 roku.

Materiały prasowe
Podziel się

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d1afl56

d1afl56
d1afl56