Qaqwqwrqw

Odnaleziono kolejnego skradzionego w Niemczech Bentleya

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odnaleziono kolejnego skradzionego w Niemczech Bentleya
(Policja.pl)
Qaqwqwrqw

Czwarty luksusowy samochód Bentley odnalazła policja na parkingu we Włocławku (woj. kujawsko-pomorskie). Pięć aut tej marki, wartych w sumie ponad 5 mln zł, skradziono tydzień temu z salonu firmowego na terenie Berlina.

- Informacja o stojącym na osiedlowym parkingu we Włocławku Bentleyu trafiła do policjantów od przypadkowego przechodnia. To już czwarte, z pięciu luksusowych aut, które zostały skradzione z jednego z salonów samochodowych na terenie Berlina - poinformowała PAP w poniedziałek Monika Chlebicz, rzeczniczka kujawsko-pomorskiej policji.

Kradzieży pięciu samochodów bentley z salonu sprzedaży tej marki w stolicy Niemiec dokonano w nocy z 7 na 8 listopada. Każde z aut warte było ponad 250 000 euro, a z informacji zdobytych przez niemiecką policję wynikało, że pojazdy zostały przemycone na teren Polski.

Qaqwqwrqw
(fot. Policja.pl)
Podziel się

W ciągu trzech dni od otrzymania oficjalnej prośby o pomoc ze strony niemieckiej, kujawsko-pomorscy policjanci odnaleźli trzy ze skradzionych aut. Jedno z nich było ukryte w Inowrocławiu, drugie w garażu na terenie Torunia, a trzeci bentley został porzucony w przydrożnym lesie, niedaleko Rypina. Odzyskane samochody zostały już przekazane do Niemiec. Policjanci poszukują ostatniego z aut i ustalają tożsamość sprawców kradzieży.

Polub WP Moto
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw