Trwa ładowanie...
d282q0y

Nowy stary model od Mitsubishi. Wraca z dobrą ceną

Odświeżone Mitsubishi Space Star zaprezentowano już ponad dwa lata temu, ale był to okres, kiedy nie oferowano tego modelu w Polsce ze względu na niekorzystny kurs walut. Teraz japoński maluch wraca do salonów. Ile kosztuje?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy Mitsubishi Space Star zostanie pokazany w Poznaniu i znów trafi do sprzedaży w Polsce
Nowy Mitsubishi Space Star zostanie pokazany w Poznaniu i znów trafi do sprzedaży w Polsce (Materiały prasowe, Fot: Mitsubishi)
d282q0y

Polski importer ustalił cenę na atrakcyjnym dla oka poziomie 39 990 zł - dokładnie taka obowiązywała w 2015 roku. Nie znamy dokładnych szczegółów oferty, ale wiemy, że wyposażenie podstawowe obejmuje bogaty zestaw podnoszący bezpieczeństwo, m.in. sześć poduszek powietrznych. Tradycyjne dla marki przewidziano 5-letnią gwarancję. Na liście opcji znalazły się podgrzewane siedzenia.

Nowy Mitsubishi Space Star Materiały prasowe
Nowy Mitsubishi Space Star

Nowy Space Star będzie wyposażony w te same silniki co wcześniej, czyli benzynowy 1,0 o mocy 71 KM oraz 1,2 o mocy 80 KM. Ten drugi dostępny także z opcjonalną automatyczną przekładnią bezstopniową INVECS-III CVT. Z ważniejszych zmian technicznych należałoby wspomnieć o zmienionej charakterystyce pracy zawieszenia, o którym w poprzedniku trudno było powiedzieć coś dobrego.

d282q0y

Auto po liftingu jest dłuższe o 85 mm przez bardziej rozbudowane zderzaki. Nowością, i to nie tylko stylistyczną, są reflektory bi-ksenonowe oraz diodowe światła pozycyjne, a także tylne lampy w tej samej technologii. Auto ma także wydłużony spojler dachowy, nowe wzory obręczy kół oraz nowe lakiery Wine Red oraz Metallic Sunrise Orange.

Nowy Mitsubishi Space Star Materiały prasowe
Nowy Mitsubishi Space Star

W kabinie wprawne oko dostrzeże zmodyfikowany panel klimatyzacji oraz schowek pod podłogą bagażnika. W nowym aucie pojawił się także system multimedialny Multifunction GPS Navigation (MGN) z ekranem dotykowym o przekątnej wynoszącej 6,5 cala, ale nie wiemy jeszcze czy trafi do polskiej oferty.

Mitsubishi Space Star zostanie pokazane oficjalnie podczas Poznań Motor Show za niespełna dwa tygodnie.

d282q0y

Podziel się opinią

Share

d282q0y

d282q0y