Trwa ładowanie...
ycipk-1unwf9

Nowy stary model od Mitsubishi. Wraca z dobrą ceną

Odświeżone Mitsubishi Space Star zaprezentowano już ponad dwa lata temu, ale był to okres, kiedy nie oferowano tego modelu w Polsce ze względu na niekorzystny kurs walut. Teraz japoński maluch wraca do salonów. Ile kosztuje?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy Mitsubishi Space Star zostanie pokazany w Poznaniu i znów trafi do sprzedaży w Polsce
Nowy Mitsubishi Space Star zostanie pokazany w Poznaniu i znów trafi do sprzedaży w Polsce (Materiały prasowe, Fot: Mitsubishi)
ycipk-1unwf9

Polski importer ustalił cenę na atrakcyjnym dla oka poziomie 39 990 zł - dokładnie taka obowiązywała w 2015 roku. Nie znamy dokładnych szczegółów oferty, ale wiemy, że wyposażenie podstawowe obejmuje bogaty zestaw podnoszący bezpieczeństwo, m.in. sześć poduszek powietrznych. Tradycyjne dla marki przewidziano 5-letnią gwarancję. Na liście opcji znalazły się podgrzewane siedzenia.

Nowy Mitsubishi Space Star Materiały prasowe
Podziel się

Nowy Space Star będzie wyposażony w te same silniki co wcześniej, czyli benzynowy 1,0 o mocy 71 KM oraz 1,2 o mocy 80 KM. Ten drugi dostępny także z opcjonalną automatyczną przekładnią bezstopniową INVECS-III CVT. Z ważniejszych zmian technicznych należałoby wspomnieć o zmienionej charakterystyce pracy zawieszenia, o którym w poprzedniku trudno było powiedzieć coś dobrego.

ycipk-1unwf9

Auto po liftingu jest dłuższe o 85 mm przez bardziej rozbudowane zderzaki. Nowością, i to nie tylko stylistyczną, są reflektory bi-ksenonowe oraz diodowe światła pozycyjne, a także tylne lampy w tej samej technologii. Auto ma także wydłużony spojler dachowy, nowe wzory obręczy kół oraz nowe lakiery Wine Red oraz Metallic Sunrise Orange.

Nowy Mitsubishi Space Star Materiały prasowe
Podziel się

W kabinie wprawne oko dostrzeże zmodyfikowany panel klimatyzacji oraz schowek pod podłogą bagażnika. W nowym aucie pojawił się także system multimedialny Multifunction GPS Navigation (MGN) z ekranem dotykowym o przekątnej wynoszącej 6,5 cala, ale nie wiemy jeszcze czy trafi do polskiej oferty.

Mitsubishi Space Star zostanie pokazane oficjalnie podczas Poznań Motor Show za niespełna dwa tygodnie.

ycipk-1unwf9
Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1unwf9

ycipk-1unwf9
ycipk-1unwf9