Trwa ładowanie...

Nowe pakiety stylistyczne dla Seata Leona Cupra

Share
Nowe pakiety stylistyczne dla Seata Leona Cupra
Źródło: zdjęcie producenta
d1swjf8

Seat Leon Cupra wznosząc sportową wydajność i dynamiczny wygląd na nowy poziom sprawia, że każdy kierowca może poczuć się w nim jeszcze bardziej wyjątkowo. Sztuka projektowania skupia się nie tylko na wyglądzie. To także umiejętność połączenia pozornie dalekich od siebie cech, jak funkcjonalność z dynamiką, a także podkreślania wyjątkowego charakteru. Seatowi udało się to osiągnąć.

Widać to w najmocniejszym modelu Leon Cupra 280. Auto jest praktyczne na co dzień, ma świetne osiągi, a jego wygląd przyciąga wzrok. Ta ostatnia cecha jest wpisana w geny marki i sprawia, że Leon zjednuje sobie serce już przy pierwszym kontakcie. Teraz design tego sportowca może wyróżniać się jeszcze bardziej dzięki pakietom Orange Line, Black Line i White Line. Składają się na nie następujące elementy:

Cupra Orange Line - lusterka boczne, napis Cupra, obramowanie osłony chłodnicy, boczne spojlery z tyłu, zaciski hamulców z logo Cupra i 19-calowe aluminiowe felgi lakierowane w kolorze Cup Racer Orange (niedostępne dla aut w kolorze Emocion Red).

d1swjf8

Cupra Black Line - lusterka boczne, napis Cupra, obramowanie osłony chłodnicy, boczne spojlery z tyłu i 19-calowe aluminiowe felgi lakierowane w kolorze czarnym, czerwone zaciski hamulców z logo CUPRA (niedostępne dla aut w kolorze Midnight Black).

Cupra White Line - lusterka boczne, napis Cupra, obramowanie osłony chłodnicy, boczne spojlery z tyłu i 19-calowe aluminiowe felgi lakierowane w kolorze białym, czerwone zaciski hamulców z logo Cupra (niedostępne dla aut w kolorze Nevada White).

Pakiety dostępne są dla mocniejszej wersji Leona Cupra z 280-konnym silnikiem w cenie 979 zł.

Źródło: Seat

d1swjf8

mp/moto.wp.pl

d1swjf8

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1swjf8
d1swjf8
Więcej tematów