Trwa ładowanie...
d4eegg3

Nowe kombi dla Kowalskiego wycenione. Ile kosztuje Hyundai i30 Wagon?

Hyundai zmodernizował niedawno model i30, a kolejnym krokiem jest wprowadzenie do oferty odświeżoną wersję i30 Wagon czyli kombi. W salonach sprzedaży auto pojawi się za kilka tygodni, ale już teraz klienci mogą składać zamówienia. Ile będzie kosztowała najtańsza wersja koreańskiego konkurenta Golfa, Astry, Focusa i Octavii?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe kombi dla Kowalskiego wycenione. Ile kosztuje Hyundai i30 Wagon?
(Hyundai)
d4eegg3

Za podstawową wersję Hyundaia i30 Wagon trzeba zapłacić 69 700 zł. Za tę kwotę dostajemy wersję wyposażenia Classic Plus napędzaną przez benzynowy czterocylindrowy silnik 1,4 MPI o mocy 100 KM. Najważniejszym parametrem w przypadku tego auta jest pojemność bagażnika. W wariancie pięcioosobowym i30 Wagon przewiezie 602 litry bagażu, a po złożeniu kanapy pomieści nawet 1650 litrów.

   Hyundai

Oprócz wolnossącego 1.4, gama jednostek napędowych obejmuje trzycylindrowy turbodoładowany motor 1.0 o mocy 120 KM lub 140 KM. Jeśli chodzi o silniki diesla, to motor 1.6 oferowany jest w dwóch wariantach mocy: 110 lub 136 KM. Standardowo silniki współpracują z sześciobiegową skrzynią manualną, ale za dopłatą dostępna jest dwusprzęgłowa przekładnia automatyczna (7DCT).

   Hyundai

Co ciekawe, zrezygnowano z prowadzenia sprzedaży wersji Base i Classic, a w cenniku oprócz wersji wyposażeniowej Classic Plus są jeszcze wyższe poziomy: Comfort, Style i Premium. Pierwszy dostępny poziom ma na pokładzie m.in.: system potrafiący automatyczne zatrzymać auto, automatycznie przełączane światła, klimatyzacje, tempomat i elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu.

d4eegg3

Ceny pozostałych wersji przedstawiamy poniżej:

   Hyundai
   Hyundai
d4eegg3

Podziel się opinią

Share

d4eegg3

d4eegg3