ycipk-2rvoyp

Niemcy kontrolowali kierowców. Najbardziej pijany był Polak

Niemieccy policjanci, podobnie jak polscy, przeprowadzają rutynowe kontrole alkomatami wśród kierowców. Podczas jednej z ostatnich złapali prawdziwego rekordzistę z Polski. Miał on ponad 4 promile.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niemcy kontrolowali kierowców. Najbardziej pijany był Polak
(East News, Fot: Łukasz Szelemej)
ycipk-2rvoyp

Drogówka z Walldorf w Badenii-Wirtembergii prowadziła kontrole na pięciu parkingach i stacjach benzynowych przy autostradach A5 i A6 – informuje serwis etransport.pl. Przez pięć godzin trwania akcji przebadano 431 kierowców.

W Niemczech dopuszczalny limit alkoholu u kierowców wynosi 0,5 promila. Wartość tę mało przekroczoną 45 kontrolowanych. U 26 wynik na alkomacie wyniósł powyżej 1 promila. Najbardziej pijany okazał się kierowca z Polski złapany na parkingu Karichgau-Süd. W jego przypadku policjanci odnotowali 4,04 promila. Jak podaje etransport.pl, tylko dwóch z przyłapanych pijanych kierowców było z Niemiec i Belgii, a pozostali pochodzili z Europy Wschodniej i Południwo-Wschodniej.

Następnego dnia rano ponownie przebadano kierowców, którym zatrzymano prawa jazdy, dowody rejestracyjne i dokumenty przewozowe. Aż w przypadku 8 z nich wynik nadal wynosił ponad 1 promil, a u Polaka było to 1,6 promila.

ycipk-2rvoyp
Polub WP Moto
ycipk-2rvoyp
ycipk-2rvoyp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2rvoyp