Trwa ładowanie...
d2xzpvz

Moto Piknik na otwarcie nowego sezonu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Moto Piknik na otwarcie nowego sezonu
(mat. prasowy)
d2xzpvz

Wyścigi na 1/4 mili, zawody wraków, super samochody, widowiskowe pokazy driftu, offroad, strefa klubów i food trucki to tylko przedsmak atrakcji, jakie czekają na motomaniaków 26 kwietnia na lotnisku w Kamieniu Śląskim.

Moto Piknik to impreza dla wszystkich, którzy kochają różne oblicza samochodów i dobrą zabawę. Jej ideą przewodnią jest popularyzacja bezpieczeństwa na drogach, promocja bezpiecznej i sportowej rywalizacji w miejscach specjalnie przystosowanych do ścigania.

Podczas Moto Pikniku zostanie zainaugurowany cykl wyścigów równoległych na dystansie 1/4 mili „Automaster Speed Cup”. Pasjonaci szybkości i adrenaliny będą podziwiać w akcji najmocniejsze samochody.

d2xzpvz

Kolejną atrakcją dla amatorów motoryzacji będą wyścigi wraków ”Ale urwał!”, w których każdy będzie mógł wziąć udział samochodem-złomem o wartości nie przekraczającej 1000 zł. Na kierowców najlepiej wystylizowanych wraków czekają dodatkowe wyróżnienia.

W specjalnej strefie klubów samochodowych fani pięknych i szybkich aut będą mogli zaprezentować swoje dopieszczone wozy szerokiej publice. Dla wielbicieli pisku opon, kontrolowanych poślizgów oraz zapachu spalonej gumy odbędą się pokazy jazdy bokiem w wykonaniu znanych teamów driftowych na największej na południu Polski drift arenie.

Natomiast w strefie supersamochodów będzie okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki, ale też spełnienia marzenia i przejażdżki wymarzonym samochodem np. Lamborgini Gallardo, Porsche 911Turbo czy Subaru Imprezą.

Każdy zmotoryzowany będzie mógł doświadczyć na symulatorach dachowania i zderzenia dlaczego warto zapinać pasy, poćwiczyć jazdę w kontrolowanym poślizgu i sprawdzić swoje umiejętności w płynności prowadzenia, tak by pewniej poczuć się na drodze, nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach. Odbędą się również pokazy akcji ratowniczych w trudnych warunkach.

d2xzpvz

Na miłośników dobrego, ulicznego jedzenia i barów na kółkach czeka strefa food trucków czyli wyżerki prosto z samochodu. Przygotowano również atrakcje dla najmłodszych.

Cena biletów to 15 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu imprezy. Dzieci do lat 12 mogą wejść za darmo. Będzie też bezpłatny parking.

Ekonomiczne auta w supercenach. Sprawdź najnowsze ogłoszenia!

d2xzpvz

Podziel się opinią

Share

d2xzpvz

d2xzpvz