Trwa ładowanie...
d482h63

Michał Wiśniewski lansuje się rolls-royce'em za 1,5 mln złotych

Gwiazdor zespołu "Ich Troje" nigdy nie ukrywał swojego zamiłowania do motoryzacji. Choć jego największą pasją jest lotnictwo, Wiśniewski nie stroni także od luksusowych samochodów. Niedawno na Instagramie opublikował film z luksusowym rolls-roycem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski opublikował film z wnętrza rolls-royce'a
Michał Wiśniewski opublikował film z wnętrza rolls-royce'a (Instagram.com)
d482h63

Jest to model Ghost będący najpopularniejszym autem tej marki. Mylą się jednak ci, którzy uznają go za pospolity. Trudno nazwać tak luksusowy pojazd wart 1,5 miliona złotych. Pod jego maską pracuje potężny silnik V12 o pojemności 6,6-litra i mocy 580 KM, który zapewnia świetne osiągi.

W Polsce nie znajdziecie wielu podobnych aut. Prezentowany egzemplarz z pewnością pozwala wyróżnić się spośród tłumu. Na filmie opublikowanym przez muzyka można podziwiać wspaniale wykończone wnętrze Ghosta, w którym królują szlachetne skóry i drewno. Można też posłuchać jego zestawu audio, w którym leci piosenka "Ich Troje". Jesteśmy ciekawi jak auto wygląda z zewnątrz.

d482h63

Nie wiemy, czy Ghost jest własnością Michała Wiśniewskiego, czy tylko auto zostało mu użyczone. Mimo to nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się z tego, że ekstremalnie luksusowe pojazdy coraz częściej goszczą na polskich drogach.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d482h63

d482h63
d482h63