Trwa ładowanie...
d36j933

Lamborghini Trump-entador. Coś dla miłośników miliardera z Nowego Jorku

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lamborghini Trump-entador. Coś dla miłośników miliardera z Nowego Jorku
(Materiały prasowe)
d36j933

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych właśnie wkroczyły w ostateczną fazę. Motoryzacyjny światek postanowił się w nie zaangażować, tworząc specjalnie zaprojektowany samochód.

Kandydatem republikanów jest miliarder Donald Trump, z którym zmierzy się prawdopodobnie z Hillary Clinton. Kontrowersyjny polityk z Nowego Jorku ma chyba największy elektorat negatywny w historii politycznych zmagań w Ameryce. Nienawidzi go naprawdę wielu wyborców.

Jak się jednak okazuje, po drugiej stronie barykady, wśród zwolenników Trumpa, jest równie wielu Amerykanów. I chcą oni zamanifestować swoje poglądy. W firmie Superior Auto Design powstał dedykowany kandydatowi partii republikańskiej samochód.

To dość zaskakujące auto, bo nie jest nim ani Ford F-150, ani jakiś supersamochód z rodzimych fabryk (Corvette czy Dodge Challenger Hellcat), tylko imigrant z Europy: włoski Lamborghini Aventador, którego tamtejsze media już ochrzciły Trump-entadorem. Miliarder nie przepada za przyjezdnymi, ale można liczyć, że dla tego jednego zrobi wyjątek.

d36j933

Aventador został profesjonalnie oklejony. To jednak nie wszystko. Właściciele już zaplanowali dla niego rolę do odegrania w końcowym stadium kampanii, gdy dojdzie już do starcia Trump - Clinton. Zacznie od udziału w wyścigu Gold Rush Rally. Wystartuje w Bostonie, a potem przejedzie przez Waszyngton, Charlotte, Nashville, Colorado Springs, Salt Lake City, by zakończyć w Las Vegas.

Lamborghini Aventador dla Trumpa nie został mechanicznie poprawiony. Supersamochód ma silnik generujący 691 koni mechanicznych. Tym razem zaprzęgniętych do polityki.

MAK

BlaBlaCar - ekspert ekonomicznej podróży. Dodaj przejazd i tankuj za darmo!

d36j933

Podziel się opinią

Share

d36j933

d36j933