Trwa ładowanie...
d2m0rnd

Kraśnik: groźny wypadek na skrzyżowaniu. Za kierownicą pijany 18-latek

Piątka młodych osób wracała w nocy autem z dyskoteki. 18-letni kierowca, łamiąc wszelkie zasady bezpieczeństwa, wjechał na skrzyżowanie wprost pod nadjeżdżającego busa. Był pijany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek w Kraśniku. Za kierownicą siedział pijany nastolatek
Wypadek w Kraśniku. Za kierownicą siedział pijany nastolatek (KPP w Kraśniku)
d2m0rnd

To już kolejny wypadek drogowy z udzialem młodych ludzi w ostatnim czasie. W grudniu doszło do tragedii w Try ńczy - zginęło w nim pięć osób. Kilka dni temu w wypadku w Czerwionce-Leszczynach zginęło dwóch pasażerów auta: 17-latek i 18-latek. Prowadzący auto 17-latek powiesił się w pobliskim lesie. Tym razem, na szczęście, nikt nie zginął, choc - jak podkreślają policjanci - było zaldwie o krok od tragedii.

Około 3 w nocy z czwartku na piątek renault zderzył się na skrzyżowaniu z osobowym busem. 5 osób - kierowca i pasażerowie renault - zostało rannych, na szczęście nie odnieśłi poważnych obrażeń.

d2m0rnd

Jak ustalili policjanci kierowca renault wjechał z dużą prędkością na skrzyżowanie lekceważąc przepisy drogowe i wszelkie zasady ostrożności. Auto po zderzeniu z busem przejechało jeszcze kilkanaście metrów, uderzyło w drzewo, a potem w słup oświetleniowy.

Podróżujący renault młodzi ludzie wracali z dyskoteki. 18-letni kierowca auta, jak stwierdzili policjanci, miał w organizmie 0,45 promila alkoholu.

Policjanci już zatrzymali sprawcy prawo jazdy. Młody człowiek będzie odpowiadał za spowodowanie wypadku i jazdę pod wpływem alkoholu.

d2m0rnd

Podziel się opinią

Share

d2m0rnd

d2m0rnd