Trwa ładowanie...

Kierowca wywrotki jechał z podniesioną skrzynią. To musiało się źle skończyć

W Houston, w stanie Teksas wydarzyła się niecodzienna sytuacja. Kierowca jechał z podniesioną skrzynią ładunkową i doprowadził do ogromnych zniszczeń na autostradzie. Jego wywrotce również się dostało. Jak do tego doszło?

Share
Kierowca wywrotki jechał z podniesioną skrzynią. To musiało się źle skończyćŹródło: Youtube.com, fot: YouTube
dxz3r0b

Kierowca był całkowicie nieświadomy tego, co się dzieje. Musiał być w ogromnym szoku, gdy poczuł uderzenie w kabinie ciężarówki. Podniesiona skrzynia ładunkowa zahaczyła o bramownicę trzymającą znaki i zwaliła ją na jezdnę. Sytuacja była bardzo niebezpiecznie, ale całe szczęście nikomu nic się nie stało. Pozostali użytkownicy drogi w porę przewidzieli, co może się stać.

Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie, jak kierowca mógł nie zauważyć, że coś jest nie w porządku. Autor nagrania podzielił się też drugim wideo. Próbuje na nim poinformować kierowcę o podniesionej skrzyni. Niestety, ten nie zrozumiał przekazu. Dawno nie widzieliśmy czegoś równie absurdalnego.

Wydawałoby się, że to jedyny przypadek, natomiast Youtube odkrywa cały szereg podobnych sytuacji. Odnaleźliśmy nawet kompilację podobnych zdarzeń. Zdumiewające, że to dzieje się naprawdę.

dxz3r0b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxz3r0b
dxz3r0b
Więcej tematów