ycipk-4gwt8f

Jeep Renegade z nagrodą „Top Gear”

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeep Renegade z nagrodą „Top Gear”
(zdjęcie producenta)
ycipk-4gwt8f

Jeep Renegade został wybrany „Najlepszym Samochodem na Polskie Drogi” przez redakcję miesięcznika „Top Gear”.

Polska edycja tego czasopisma motoryzacyjnego na wzór wydania brytyjskiego co roku wybiera „Najlepsze Samochody”. W konkursie nagradzane są nie tylko oceniane przez dziennikarzy auta, ale również wybitne osobistości sportu motorowego i przemysłu motoryzacyjnego.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *

ycipk-4gwt8f

Zespół redakcyjny nadał Renegade tytuł „Samochodu Roku na Polskie Drogi” za sprawność w naszych realiach (infrastruktura drogowa, ukształtowanie terenu, klimat). „Jeep Renegade bardzo nam się spodobał. Jest wystarczająco dzielny, by pokonać trudne warunki, ciekawe wygląda, nie wzbudza negatywnych emocji i świetnie spisuje się na co dzień. Te cechy pozwoliły mu zdobyć tytuł Najlepszego Samochodu na Polskie Drogi” - podano w uzasadnieniu.

Zwycięski model zadebiutował w polskich salonach jesienią ub.r. i jest pierwszym samochodem Fiat Chrysler Automobiles, który powstał we współpracy włosko-amerykańskiej, jest produkowany we Włoszech i sprzedawany w przeszło 100 krajach całego świata.

Renegade jest inspirowany oryginalnym Jeepem Willys MP z 1941 r., jednym z pierwszych aut wojskowych z masowej produkcji w USA. Jego cena rozpoczyna się od 69 900 zł (benzynowy Sport 1,6 E-TorQ 110 KM M5 4x2) a kończy na 123 900 zł (wysokoprężny Trailhawk 2,0 MJD 170 KM AT9 4x4 Low/S&S).

ycipk-4gwt8f

Źródło: Jeep

ll/moto.wp.pl

Jeep Renegade - Kliknij i sprawdź najnowsze ogłoszenia!

Polub WP Moto
ycipk-4gwt8f
ycipk-4gwt8f