Trwa ładowanie...
d1j1czl

Jeep Renegade z nagrodą „Top Gear”

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeep Renegade z nagrodą „Top Gear”
(zdjęcie producenta)
d1j1czl

Jeep Renegade został wybrany „Najlepszym Samochodem na Polskie Drogi” przez redakcję miesięcznika „Top Gear”.

Polska edycja tego czasopisma motoryzacyjnego na wzór wydania brytyjskiego co roku wybiera „Najlepsze Samochody”. W konkursie nagradzane są nie tylko oceniane przez dziennikarzy auta, ale również wybitne osobistości sportu motorowego i przemysłu motoryzacyjnego.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *

d1j1czl

Zespół redakcyjny nadał Renegade tytuł „Samochodu Roku na Polskie Drogi” za sprawność w naszych realiach (infrastruktura drogowa, ukształtowanie terenu, klimat). „Jeep Renegade bardzo nam się spodobał. Jest wystarczająco dzielny, by pokonać trudne warunki, ciekawe wygląda, nie wzbudza negatywnych emocji i świetnie spisuje się na co dzień. Te cechy pozwoliły mu zdobyć tytuł Najlepszego Samochodu na Polskie Drogi” - podano w uzasadnieniu.

Zwycięski model zadebiutował w polskich salonach jesienią ub.r. i jest pierwszym samochodem Fiat Chrysler Automobiles, który powstał we współpracy włosko-amerykańskiej, jest produkowany we Włoszech i sprzedawany w przeszło 100 krajach całego świata.

Renegade jest inspirowany oryginalnym Jeepem Willys MP z 1941 r., jednym z pierwszych aut wojskowych z masowej produkcji w USA. Jego cena rozpoczyna się od 69 900 zł (benzynowy Sport 1,6 E-TorQ 110 KM M5 4x2) a kończy na 123 900 zł (wysokoprężny Trailhawk 2,0 MJD 170 KM AT9 4x4 Low/S&S).

d1j1czl

Źródło: Jeep

ll/moto.wp.pl

Jeep Renegade - Kliknij i sprawdź najnowsze ogłoszenia!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d1j1czl

d1j1czl
d1j1czl