Jechał z tekturową głową Donalda Trumpa, żeby oszukać policję

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jechał z tekturową głową Donalda Trumpa, żeby oszukać policję
(Eastnews, Fot: Washington State Patrol)

Policjant z drogówki w stanie Washington zatrzymał na autostradzie auto, w którym na miejscu pasażera siedział... Donald Trump, kandydat na prezydenta USA. Samochód jechał pasem zarezerwowanym dla pojazdów przewożących więcej niż jedną osobę (tzw. carpool lane).

Po zatrzymaniu samochodu policjant przekonał się ku swemu zaskoczeniu, że kierowca umieścił na miejscu pasażera głowę republikańskiego kandydata do prezydentury wyciętą z kartonu.

Za ten "wyczyn" funkcjonariusz wymierzył kierowcy mandatw wysokości 136 dolarów.

Rzecznik stanowej policji drogowej Rick Johnson przyznał, że od czasu do czasu kierowcy usiłują być dowcipni i umieszczają na miejscu pasażera różne zaskakujące postaci jak np. duże misie czy manekiny. Próbują w ten sposób oszukać policję i korzystać z uprzywilejowanego pasa, omijając korki.

Jednak - jak powiedział Johnson - po raz pierwszy była to głowa kandydata do Białego Domu. Mamy nadzieję, że na wysokość mandatu nie miała wpływu słabnąca popularność kandydata. W ostatnich sondażach przedwyborczych Donald Trump traci sporo punktów do Hillary Clinton.

LP, Wirtualna Polska

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.