Trwa ładowanie...
d3jmfxi
d3jmfxi

James Bond w Aston Martinie i Fiacie z Polski

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3jmfxi

Fani przygód Jamesa Bonda z niecierpliwością czekają na premierę filmu pt. „Spectre”. Choć zdjęcia do produkcji dopiero się zaczęły, wiadomo już, jakimi samochodami będzie w nim jeździł Daniel Craig. Ma być wśród nich auto z Polski.

Wódka z Martini i Aston Martin - te dwie rzeczy są nieodłącznymi elementami filmów o Jamesie Bondzie. Nie inaczej będzie w najnowszej odsłonie przygód o słynnym agencie, zatytułowanej „Spectre”. Daniel Craig będzie w niej jeździł autem, które powstało specjalnie na potrzeby filmu. Aston Martin DB10, bo o nim mowa, został wyprodukowany w zaledwie dziesięciu egzemplarzach. Nowe auto Bonda wygląda bardzo nowocześnie, zwłaszcza w porównaniu z klasycznym modelem DB5, który miał do dyspozycji w poprzednim filmie.

d3jmfxi

* Ile wart jest twój samochód? Możesz się łatwo przekonać * Wiele wskazuje jednak na to, że agent 007 na chwilę przesiądzie się do zupełnie innego pojazdu. Według niepotwierdzonych informacji w „Spectre” zobaczymy go też w popularnym Fiacie 500 - samochodzie produkowanym w Polsce.

To nie koniec motoryzacyjnych plotek o najnowszym Bondzie. Dziennikarze Autocar twierdzą, że czarny charakter w tym filmie będzie jeździł koncepcyjnym Jaguarem C-X75. Jeśli więc dojdzie do pościgu, będzie na co popatrzeć.

tb/sj/tb

Duży wybór samochodów w supercenach. Wybierz auto swoich marzeń!

d3jmfxi

Podziel się opinią

Share

d3jmfxi

d3jmfxi