Trwa ładowanie...
d47oo06

Goodyear Dunlop zaprezentuje opony przyszłości

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Goodyear Dunlop zaprezentuje opony przyszłości
(zdjęcie producenta)
d47oo06

Podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego w Genewie Goodyear Dunlop zaprezentuje nową linię letnich opon klasy AA oraz koncepcyjne ogumienie przyszłości.

Dwa modele opon koncepcyjnych mają odpowiadać na wyzwania motoryzacji przyszłości - jedna z nich może przynieść rozwiązanie problemu zasilania przyszłych pojazdów, a druga ma prezentować niespotykaną dotąd sprawność. - Centrum Innowacji Goodyeara w Luksemburgu stworzyło te dwa produkty aby zainspirować do poszukiwania rozwiązań dla problemów, które prawdopodobnie pojawią się w następnych latach - powiedział Jean-Pierre Jeusette, dyrektor placówki.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
Ponadto Goodyear przedstawi oponę EfficientGrip Performance, wyróżniającą się najwyższą możliwą oceną w ramach europejskich przepisów o klasyfikacji - klasą AA. Nowe ogumienie posiada klasę A zarówno w dziedzinie wydajności paliwowej, jak i przyczepności na mokrej nawierzchni. Obecnie Goodyear dostarcza jeden z najszerszych asortymentów opon klasy AA w różnych rozmiarach.

d47oo06

Na stoisku w Genewie nie zabraknie odniesień do dokonań Dunlopa w sportach motorowych. Marka zaprezentuje nowego Mercedesa SLS AMG GT3, który powstał we współpracy z Akademią Jazdy AMG. W ramach tego projektu Dunlop opracowuje też nową specyfikację opon wyścigowych dla AMG na Nurburgring, by powtórzyć sukces z 2013 r. Poza tym firma pokaże zestaw opon wyścigowych, które zwiększają liczbę strategicznych zmiennych decydujących o zwycięstwach w wyścigach.

Źródło: Goodyear Dunlop

ll/moto.wp.pl

d47oo06

Podziel się opinią

Share

d47oo06

d47oo06