Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
flota
Aleksander Ruciński
21-04-2017 13:11

Ford wspomaga rozwój małych i średnich przedsiębiorstw

Ford należy do czołówki polskiego rynku jeśli chodzi o sprzedaż flotową. Nic więc dziwnego, że firma stara się dbać o przedsiębiorców na wszelkie możliwe sposoby. Jednym z nich jest Praktyczna Akademia Forda stanowiąca wsparcie w rozwoju dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Ford wspomaga rozwój małych i średnich przedsiębiorstwŹródło: Materiały prasowe, fot: Ford
d2uzsg8
d2uzsg8

Praktyczna Akademia Forda to cykl bezpłatnych szkoleń organizowanych w salonach FordStore w całej Polsce. Szkolenia przeznaczone są dla polskich przedsiębiorców i poruszają rożnorakie tematy związane z prowadzeniem szeroko pojętego biznesu. Uczestnicy będą mogli zapoznać się nie tylko z tematyką samochodowej floty. Otrzymają też fachowe wsparcie z zakresu zarządzania firmą i poprawy efektywności.

To już druga edycja programu Forda. Zeszłoroczna spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. Stąd decyzja o kontynuacji akademii. Szkolenia odbędą się w ośmiu polskich miastach i będą podzielone na trzy tury po 45 minut każda. W pierwszej części uczestnicy zapoznają się z metodami przewidywania i analizowania rynkowych trendów. Dowiedzą się też na co zwracać uwagę przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Druga część to praktyczne wykorzystywanie zdobytej wiedzy. Nauka umiejętności przydatnych w biznesie, takich jak przewidywanie ryzyka, czy wykorzystywanie narzędzi pozwalających maksymalizować zyski. Na koniec natomiast przedstawione zostaną zagadniena związane z flotą oraz efektywnym zarządzaniem parkiem samochodowym w firmie. Uczestnicy poznają również sposoby finansowania oferowane przez Forda.

Zwieńczeniem warszatów będą testy produktów Forda. Każdy z uczestników będzie mógł dokładnie zapoznać się z modelami oferowanymi przez markę, wliczając w to auta z ekskluzywnej linii Vignale oraz sportowej Ford Performance.
Warsztaty Praktycznej Akademii Forda będą będą *odbywać się cyklicznie, do 18 maja. *

Organizatorzy liczą, że inicjatywa przyciągnie jeszcze więcej uczestników niż przed rokiem. To świetna okazja do poprawy efektywności swojego biznesu, zapoznania się z produktami finansowymi Forda ale i zajęcia miejsca za kierownicą Mustanga, czy Focusa RS, co dla wielu uczestników może stanowić wystarczającą zachętę.

d2uzsg8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uzsg8
Więcej tematów