Trwa ładowanie...
ycipk-35hjze

Edyta Górniak zrobi prawo jazdy w programie TVN-u

Najbardziej zagorzali fani Edyty Górniak wiedzą zapewne, że gwiazda nie posiada prawa jazdy. Umiejętność prowadzenia z pewnością ułatwiłaby jej życie, lecz jak twierdzi piosenkarka, wyjazd na ulicę to dla niej zbyt duży stres. Niebawem może się to jednak zmienić za sprawą nowego programu TVN-u.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak
Edyta Górniak (ONS.pl)
ycipk-35hjze

Edyta Górniak otrzymała podobno propozycję wystąpienia w nowej telewizyjnej serii, która najprawdopodobniej wystartuje już na jesieni. Program będzie utrzymany w konwencji reality show i zobaczymy w nim gwiazdę za kółkiem. TVN będzie towarzyszył Górniak m.in. w zmaganiach mających na celu zdobycie prawa jazdy.

Nie będą one raczej elementem wiodącym programu, ale jedną z jego ważnych części. Jesteśmy ciekawi, na jaką konwencję postawi TVN. Liczymy, że widzowie będą mogli wynieść z programu coś więcej niż tylko czystą rozrywkę.

Śledzenie drogi gwiazdy do zdobycia upragnionego prawa jazdy wydaje się dobrą okazją do zaprezentowania właściwych, bezpiecznych zachowań za kierownicą oraz przedstawienia zagrożeń, jakie czyhają na świeżo upieczonych kierowców. Jak będzie? Przekonamy się już niebawem.

ycipk-35hjze
Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-35hjze

ycipk-35hjze
ycipk-35hjze