Trwa ładowanie...
d24c8lb

Będzie nowy model z rodziny Priusa

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Będzie nowy model z rodziny Priusa
(Materiały prasowe)
d24c8lb

Podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego w Nowym Jorku zadebiutuje nowy model z rodziny Toyoty Prius. Producent zaprezentował pierwsze zdjęcie tego auta.

Teaserowa grafika przedstawia prawdopodobnie tył auta z mocno zarysowanymi światłami i wyrazistym spojlerem. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to kolejne wcielenie Priusa Plug-in, Priusa+ czy też zupełnie nowe auto.

Dotychczasowy Prius Plug-in wyglądał identycznie jak standardowy Prius liftback, natomiast kształty ujawnione na teaserze odbiegają od linii hybrydy Toyoty. Z drugiej strony układ linii sugerującej kształt spojlera oraz płaszczyzny, która prawdopodobnie przedstawia tylną szybę, nie przypomina tyłu siedmioosobowego minivana Priusa+. Co się za tym kryje, dowiemy się w środę 23 marca.

d24c8lb

Prius liftback czwartej generacji pojawi się w polskich salonach 9 kwietnia. Względem poprzednika inżynierowie na nowo zaprojektowali zawieszenie, obniżyli środek ciężkości oraz poprawili wydajność. Na liście wyposażenia znajdziemy m. in. systemy bezpieczeństwa czynnego, układ automatycznego parkowania czy wyświetlacz HUD, który prezentuje informacje na przedniej szybie.

Źródło: Toyota

ll

Sprawdź najnowsze ogłoszenia motoryzacyjne! >>

d24c8lb

Podziel się opinią

Share

d24c8lb

d24c8lb