Trwa ładowanie...

Audi przygotowuje efektowne stoisko na frankfurckie targi

Audi przygotowuje efektowne stoisko na frankfurckie targiŹródło: Materiały prasowe
d10zk68
d10zk68

Podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie Audi zaprezentuje swoje modele na efektownym, multimedialnym stoisku, umiejscowionym w osobnym pawilonie. Jego budowa trwa od lipca br.

- Jeszcze nigdy nasza ekspozycja targowa nie była tak tematycznie jednorodna i przekonująca, jak w tym roku. Nigdy nie wcześniej nie mieliśmy okazji tak szczegółowo objaśnić naszych innowacji. We Frankfurcie zaoferujemy odwiedzającym więcej przeżyć, niż kiedykolwiek wcześniej - powiedział Luca de Meo z Audi.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
Wejście do pawilonu jest początkiem tzw. "experience walk", korytarza wewnątrz budynku, okrążającego centralny element ekspozycji, jakim jest Audi A4. Ok. 100-metrowa trasa prowadzi przez cztery główne zakresy tematyczne prezentowane na tegorocznych targach - od sportowego DNA, przez portfolio innowacji, wydajnościowe rozwiązania techniczne Audi ultra aż po historię napędu na cztery koła quattro. W tym ostatnim będzie umiejscowiony np. lodowy pokój quattro, w którym panuje temperatura minus 21 st. C.

Główny punkt ekspozycji, czyli model A4, ustanowiono na środku budynku na obrotowej platformie, będącej jednocześnie częścią ogromnego kompasu. Kiedy wskazówka kompasu obraca się w jedną z czterech stron świata, multimedialna prezentacja przechodzi z jednego świata tematycznego do drugiego. Inny kierunek spojrzenia w przyszłość prezentuje debiutujący przed szerszą publicznością elektryczny SUV - e-tron quattro concept.

d10zk68

Trzypiętrowy pawilon Audi o wymiarach podstawy 70 na 55 m postawiono na głównym placu terenów targowych we Frankfurcie - na Agorze. Położono łącznie ponad 200 km kabli i zainstalowano ok. 700 m kwadratowych powierzchni ekranów LED. Przestrzeń ekspozycyjna wewnątrz budynku pomieści 33 samochody.

Źródło: Audi

ll/moto.wp.pl

d10zk68
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10zk68
Więcej tematów