Trwa ładowanie...

Audi przygotowuje efektowne stoisko na frankfurckie targi

Audi przygotowuje efektowne stoisko na frankfurckie targiŹródło: Materiały prasowe
d1x225h
d1x225h

Podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie Audi zaprezentuje swoje modele na efektownym, multimedialnym stoisku, umiejscowionym w osobnym pawilonie. Jego budowa trwa od lipca br.

- Jeszcze nigdy nasza ekspozycja targowa nie była tak tematycznie jednorodna i przekonująca, jak w tym roku. Nigdy nie wcześniej nie mieliśmy okazji tak szczegółowo objaśnić naszych innowacji. We Frankfurcie zaoferujemy odwiedzającym więcej przeżyć, niż kiedykolwiek wcześniej - powiedział Luca de Meo z Audi.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
Wejście do pawilonu jest początkiem tzw. "experience walk", korytarza wewnątrz budynku, okrążającego centralny element ekspozycji, jakim jest Audi A4. Ok. 100-metrowa trasa prowadzi przez cztery główne zakresy tematyczne prezentowane na tegorocznych targach - od sportowego DNA, przez portfolio innowacji, wydajnościowe rozwiązania techniczne Audi ultra aż po historię napędu na cztery koła quattro. W tym ostatnim będzie umiejscowiony np. lodowy pokój quattro, w którym panuje temperatura minus 21 st. C.

d1x225h

Główny punkt ekspozycji, czyli model A4, ustanowiono na środku budynku na obrotowej platformie, będącej jednocześnie częścią ogromnego kompasu. Kiedy wskazówka kompasu obraca się w jedną z czterech stron świata, multimedialna prezentacja przechodzi z jednego świata tematycznego do drugiego. Inny kierunek spojrzenia w przyszłość prezentuje debiutujący przed szerszą publicznością elektryczny SUV - e-tron quattro concept.

Trzypiętrowy pawilon Audi o wymiarach podstawy 70 na 55 m postawiono na głównym placu terenów targowych we Frankfurcie - na Agorze. Położono łącznie ponad 200 km kabli i zainstalowano ok. 700 m kwadratowych powierzchni ekranów LED. Przestrzeń ekspozycyjna wewnątrz budynku pomieści 33 samochody.

Źródło: Audi

ll/moto.wp.pl

d1x225h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1x225h
Więcej tematów