Trwa ładowanie...
d24nd4y

Zobacz, co nas czeka na Verva Street Racing 2014

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zobacz, co nas czeka na Verva Street Racing 2014
(Materiały prasowe)
d24nd4y

Już tylko kilka tygodni pozostało do Verva Street Racing – Dakar na Narodowym. 20 września publiczność na Stadionie Narodowym obejrzy emocjonujące wyścigi terenowe podczas trzygodzinnego show, a także ponad 300 wyjątkowych maszyn podczas Pit Party! Oprócz tego na żywo zagra legendarny zespół muzyczny Jamiroquai. Do sprzedaży trafiły właśnie dodatkowe bilety na miejsca w dolnych sektorach oraz w górnej części stadionu, w cenie już od 49 zł.

Verva Street Racing – Dakar na Narodowym to jedyne wydarzenie, podczas którego zobaczymy czołowych kierowców rajdowych z Polski i ze świata w mistrzowskiej rywalizacji. Zespół polski (m.in. Adam Małysz, Kuba Przygoński, Marek Dąbrowski, Jarosław Hampel) stawi czoła gościom z różnych części globu (m.in. Marcus Grönholm, Marc Coma, Bryan Bouffier) w sześciu kategoriach. Po raz pierwszy formuła motoryzacyjna imprezy zostanie połączona z ekscytującym występem muzycznym. Na żywo zagra Jamiroquai, który wystąpi w przerwach pomiędzy kolejnymi rundami zmagań na torze.

– Wszystko odbędzie się w specjalnie przygotowanej, pustynnej scenerii. Do budowy toru, która potrwa 4 dni, zostanie zużytych 4000 m3 gliny i prawie 2000 m3 piasku. W scenografii na płycie Stadionu Narodowego zostaną wykorzystane palmy, usypane hopy i kickery, a wśród przeszkód znajdzie się także... oczko wodne. – mówi Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN Orlen.

d24nd4y

Moto-uczta Verva Street Racing - kup bilet!

Nie zabraknie również toru żużlowego oraz sceny o wymiarach 25 x 13 m, na której występować będzie Jamiroquai. Do sprzedaży zostały wprowadzone ostatnie bilety na dolne sektory oraz górną część trybun. Show będzie można zobaczyć już za 49 zł. Verva Street Racing – Dakar na Narodowym to, oprócz pokazów, rajdowej rywalizacji i części muzycznej, prawdziwy festiwal motoryzacji, którego program jest wypełniony do ostatniej sekundy.

Harmonogram i opis atrakcji VERVA Street Racing

14:00 – 18:00 Pit Party na promenadzie Stadionu Narodowego
Otwarty park maszyn z kilkunastoma strefami tematycznymi, w których znajdzie się ponad 300 unikalnych modeli, m.in. Strefa Salonowa (samochody luksusowe), Supercars, American Dream, Legendy Motoryzacji, Samochody Filmowe, Samochody Wyścigowe, Strefa Aerografów i Strefa Motocykli. Podczas Pit Party odbędzie się także emocjonujący pokaz driftu. Tylko dla posiadaczy limitowanego biletu z wejściówką (bilety na Pit Party są jeszcze w sprzedaży).

19:00 – 20:00 Pre Show na płycie Stadionu Narodowego
Pierwsze motoryzacyjne pokazy odbędą się na arenie już w czasie napełniania trybun! Ci, którzy jako pierwsi zasiądą na swoich miejscach, będą mieli okazję zobaczyć jedyne w swoim rodzaju show, a w nim:
- pełen emocji pościg policyjnych radiowozów,
- pokaz amerykańskich lowriderów w towarzystwie grupy cheerleaderek,
- pokaz zespołu kaskaderskiego Paula Swifta z Wielkiej Brytanii,
- wyścig legendarnych samochodów rajdowych,
- supercross z udziałem najlepszych motocyklistów,
- wyścig brytyjskich sportowych kosiarek w wykonaniu mistrzów dyscypliny,
- rajd dakarowych (!) maluchów,
- pokaz BMX w wykonaniu rewelacyjnych braci Godziek.

[

w tresci[8].jpeg
w tresci[8].jpeg

]( http://corto.www.wp.pl/as/vsr_link_w_tresci.html )

20:00 – 22:00 VERVA Street Racing (główne show)
O tej porze największą areną sportową w kraju zawładnie całkowicie Bitwa Mistrzów – czyli rajdowy pojedynek Polska vs. Reszta Świata w wykonaniu najlepszych zawodników w sześciu kategoriach:
- samochody rajdowe w specyfikacji dakarowej,
- samochody rajdowe WRC,
- motocykle rajdowe,
- quady,
- ciężarówki,
- buggy.

W głównym show zobaczymy również – po raz pierwszy na Stadionie Narodowym – wyścig żużlowy, a rywalizacjom towarzyszyć będą sety muzyczne Jamiroquai oraz emocjonujące pokazy, w tym m.in.:
- freestylowe akrobacje motocykli, buggy i skok w dal Fiata 500,
- ogniste show Fuel Girls,
- prezentacja mocy na jet quadzie,
- skok skuterem śnieżnym,
- freestyle na wyczynowych quadach,
- wyścigi Cross Cartów, w których wystartuje m.in. syn kapitana Reszty Świata Nicolas Grönholm,
- przejazdy gigantycznych monster trucków,
- show zwieńczy Destruction Race.

Ceny biletów - sektory G: normalny 49 zł – ulgowy 34 zł,
- sektory C: normalny 69 zł – ulgowy 48 zł,
- sektory D: normalny 109 zł – ulgowy 76 zł.

Sprzedaż biletów na Verva Street Racing – Dakar na Narodowym odbywa się za pośrednictwem serwisu www.eBilet.pl.

d24nd4y

Podziel się opinią

Share

d24nd4y

d24nd4y