Trwa ładowanie...
d1ul6r2

Zniszczyła samochody dla zabawy?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zniszczyła samochody dla zabawy?
(Policja)
d1ul6r2

Lubelscy policjanci poszukują sprawczyni zniszczenia siedmiu samochodów. Młoda kobieta porysowała je ostrym narzędziem zupełnie bez powodu i celu.

Do uszkodzenia samochodów doszło 6 stycznia bieżącego roku przy ulicach Zamojskiej oraz Miłej w Lublinie. Podczas prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli nagranie monitoringu na, którym widać młodą, około 25-letnią kobietę. Kamery zarejestrowały, jak idąc chodnikiem rysuje po maskach zaparkowanych pojazdów. Kobieta była ubrana w jasną kurtkę, dresowe spodnie i buty sportowe z charakterystycznymi czerwonymi sznurówkami. Miała na sobie czarną koszulkę prawdopodobnie z napisem „Ciemna Strona Mocy”.

Jak się okazało zniszczonych zostało także kilka samochodów zaparowanych przy ul. Zamojskiej. W sumie policjanci przyjęli zawiadomienia od siedmiu pokrzywdzonych osób. Łączne straty na ich szkodę oszacowane zostały na kwotę blisko 10 tys. zł. W pojazdach zniszczone zostały głównie maski oraz elementy boczne. Uszkodzenia powstały od zarysowania ostrym narzędziem.

d1ul6r2

Wszystkie osoby, które rozpoznają widniejącą na zapisie z monitoringu młodą kobietę prosimy o kontakt z I komisariatem policji w Lublinie. Informacje przekazywać można także telefonicznie pod nr.81 535-45-73 lub 997.

tb, moto.wp.pl

Akumulatory samochodowe w atrakcyjnych cenach. Kliknij i sprawdź oferty!

d1ul6r2

Podziel się opinią

Share

d1ul6r2

d1ul6r2