Zielony, ohydny Mustang zamieniony w pięknego łabędzia

Mustang Fastback 72 nie jest najpiękniejszą wersją tego kultowego modelu, ale też nie najbrzydszą. Jednak w zielonym lakierze i ze zniszczonym wnętrzem wygląda fatalnie. Można go przywrócić do ładu i sprawić, że stanie się obiektem pożądania. Sprawdźcie jaką metamorfozę przeszedł ten egzemplarz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zielony, ohydny Mustang zamieniony w pięknego łabędzia
(Discovery, Fot: Discovery - stopklatki)

W kolejnym odcinku "Autoreaktywacji" na warsztat trafił Mustang, który służył wiele lat jako auto rodzinne. Był mocno eksploatowany i w efekcie zniszczony. Nadawał się tylko do generalnego remontu. W warsztacie przeszedł solidną metamorfozę, ale utrzymano niezbyt ciekawy jak na sportowy wóz jasnozielony lakier. Więcej, bo zaserwowano mu także zielone wnętrze. Sami zobaczcie co z tego wyszło.

Ford Mustang Fastback z 1972 roku to jedna z ostatnich wersji tego kultowego modelu pierwszej generacji. Samochód mocno zmienił się z wyglądu i przez wielu jest uznawany za jednego z brzydszych Mustangów w historii. Z takim nadwoziem produkowano go od 1971 do 1974 roku. W tym konkretnym egzemplarzu dodano wloty powietrza z modelu Mach I, które nadają mu nieco agresji, tak brakującej seryjnemu autu.

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.