Trwa ładowanie...
d29sm9o

Zderzenie busa z samochodem - 11 osób rannych

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek na drodze krajowej nr 72
Wypadek na drodze krajowej nr 72 (PAP, Fot: Grzegorz Michałowski)
d29sm9o

Siedem osób zostało przewiezionych do szpitala po zderzeniu busa z autem osobowym w Kucinach (Łódzkie) . Ruch w miejscu wypadku na drodze krajowej nr 72 odbywa się wahadłowo - poinformowała w czwartek rzeczniczka poddębickiej policji Elżbieta Tomczak.

Do wypadku doszło przed godz. 8 rano w miejscowości Kuciny (pow. poddębicki) na drodze krajowej nr 72 pomiędzy Aleksandrowem Łódzkim i Poddębicami. Jak informowała policja i straż pożarna w wypadku poszkodowanych zostało 11 osób.

Według ustaleń kobieta kierująca jeepem grand vitara, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Kierowca busa, którym jechało 10 pasażerów nie mając możliwości manewru uderzył w bok jeepa, przekoziołkował i wpadł do rowu.

d29sm9o

Dodała, że siedmiu pasażerów busa zostało przewiezionych do szpitala w Poddębicach na badania. Niewykluczone, że także pozostali poszkodowani zostaną przebadani w szpitalu. Oboje kierujący byli trzeźwi.

Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo. Na drogach w regionie łódzkim jazdę utrudnia od rana mgła. Okoliczności wypadku bada miejscowa policja.

Przeczytaj też: Będzie można jeździć rowerem po alkoholu?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d29sm9o

d29sm9o
d29sm9o