Trwa ładowanie...
dr5vovx

Zdaniem Niemców Fiat Ducato jest najlepszy do zabudowy kamperowej

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdaniem Niemców Fiat Ducato jest najlepszy do zabudowy kamperowej
(zdjęcie producenta)
dr5vovx

Ósmy raz z rzędu Fiat Ducato zdobył tytuł „Najlepszej bazy do zabudowy kamperowej”, przyznawany przez czytelników fachowego magazynu „Promobil”.

Szósta generacja pojazdu zdominowała 8 z 10 kategorii konkursowych przewidzianych dla kamperów niemieckich i importowanych. Są to kamper Van z łazienką (kat. B), z antresolą o wartości do 50 000 euro (kat. C), z antresolą o wartości powyżej 50 000 euro (kat. D), półzintegrowany o wartości do 50 000 euro (kat. E), półzintegrowany o wartości powyżej 50 000 euro (kat. F), zintegrowany o wartości do 70 000 euro (kat. G), zintegrowany o wartości powyżej 70 000 euro (kat. H) oraz najlepsza baza do zabudowy kamperowej 2015 (kat. K).

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *

dr5vovx

Uroczystość wręczenia nagród miała miejsce w Stuttgarcie podczas CMW, jednych z największych w Europie targów branży turystycznej. Wyróżnienie wzbogaci kolekcję nagród zdobytych przez Ducato. Szacunkowo ponad 500 000 rodzin podróżuje kamperem zbudowanym na bazie tego samochodu.

Nowa wersja bazy jest sprzedawana od czerwca 2014 r. wraz z dedykowanymi usługami. Producent przygotował specjalną stronę internetową, gdzie można zapoznać się z samochodem, jego możliwościami czy dostępnymi wariantami. Aplikacja z kolei pokaże plan przeglądów, wyświetli listę najbliższych warsztatów, stref postojowych i stacji paliw.

Źródło: Fiat

ll/moto.wp.pl

Szukasz pracy jako kierowca? Sprawdź najnowsze ogłoszenia!

dr5vovx

Podziel się opinią

Share

dr5vovx

dr5vovx