Trwa ładowanie...
d2atbqb

Zakład Abartha można zwiedzić przez Google Steet View

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zakład Abartha można zwiedzić przez Google Steet View
(Materiały prasowe)
d2atbqb

Turyńską siedzibę marki Abarth można wirtualnie zwiedzić poprzez Google Street View. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w Europie.

„Podróż” umożliwia użytkownikowi zwiedzenie każdego zakątka zakładu. Rozpoczyna się ona w showroomie, gdzie wystawione są modele historyczne, auta Racing oraz obecna gama Abarth`a. Następnie odbywa się „spacer” korytarzami, gdzie można zapoznać się z dziedzictwem i historią marki, a potem trafiamy do miejsca, w którym odtworzono biuro Karla Abartha.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *

d2atbqb

Nie zabrakło również serca zakładu, w którym znajdują się podnośniki z samochodami i pracującymi przy nich mechanikami, poszczególne działy montażowe oraz kabiny lakierniczej.„Zwiedzający” mogą zapoznać się nie tylko z ofertą modelową, ale też zestawami tuningowymi, akcesoriami i dedykowanymi marce gadżetami.

Na każdym ekranie surfowania znajdują się zakładki ze szczegółowymi informacjami i treściami multimedialnymi. Całą „wycieczkę” uatrakcyjniają i ułatwiają takie funkcje jak zoom, fullscreen, automatyczny widok 360 st. czy pomoc.

Źródło: Abarth

ll/moto.wp.pl

Samochody w atrakcyjnych cenach. Sprawdź najnowsze ogłoszenia!

d2atbqb

Podziel się opinią

Share

d2atbqb

d2atbqb