Trwa ładowanie...

Youtuber zginął na motocyklu, próbując osiągnąć 300 km/h

25-letni Agastay Chauhan, youtuber i zapalony motocyklista zginął w wypadku podczas próby osiągnięcia 300 km/h na publicznej drodze. Policja zdradza szczegóły z nagrania dokumentującego całe zdarzenie.

Agastay Chauhan miał 25 latAgastay Chauhan miał 25 latŹródło: YouTube
dx6ja5q
dx6ja5q

Agastay Chauhan znany też jako Pro Rider 1000 był jednym z najpopularniejszych motoryzacyjnych youtuberów z Indii. Jego kanał zawierający 189 filmów subskrybowało 1,29 mln użytkowników. Niestety Chauhan nie nagra już kolejnego wideo.

Zginął w wypadku na drodze z Agry do Delhi, próbując rozpędzić się do 300 km/h. "Rozpędzę się do 300 km/h i zobaczę czy da się jeszcze więcej" - mówi na nagraniu, które trafiło w ręce policji.

Youtuber podróżował w grupie pięciu motocyklistów. W pewnym momencie stracił panowanie nad maszyną i rozbił się, ponosząc śmierć na miejscu. Wcześniej zasłynął wieloma filmami przedstawiającymi niebezpieczną jazdę na publicznych drogach.

Policja z okręgu Aligarth, gdzie doszło do wypadku, apeluje do motocyklistów o rozsądek na drodze i odpowiedzialną jazdę, zwracając uwagę, że nadmierna prędkość jest główną z przyczyn śmiertelnych wypadków.

dx6ja5q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx6ja5q
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj