Trwa ładowanie...
d2rvwlu
d2rvwlu

Wypadek autokaru na Dolnym Śląsku, 7 dzieci rannych

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2rvwlu

Siedmioro dzieci doznało lekkich obrażeń w wyniku wypadku, do jakiego na trasie ze Ścinawki do Nowej Rudy (woj. dolnośląskie). Autokar wiozący 45 dzieci i trzech opiekunów zderzył się z autem osobowym. Pozostali uczestnicy wypadku i mogą kontynuować podróż.

Jak poinformował Paweł Zaporowski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu do wypadku doszło na drodze powiatowej k. Nowej Rudy. - Autokar wiozący dzieci ze szkoły w Legnicy na zieloną szkołę zderzył się z samochodem osobowym - powiedział Zaporowski.

Siedmioro dzieci doznało lekkich obrażeń, ale nie ma zagrożenia dla ich życia. Poszkodowane dzieci trafiły do pobliskiego szpitala. Pozostali pasażerowie po podstawieniu nowego autobusu będą kontynuować podróż.

d2rvwlu

Ciężej poszkodowany jest kierowca samochodu osobowego. Z rozbitego auta uwalniali go strażacy. Mężczyzna także jest już pod opieką lekarzy. Według ratowników jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności, bowiem na miejscu wypadku droga jest co prawda przejezdna, ale są utrudnienia w ruchu.

NaSygnale.pl: Masakra na drodze - opel rozpadł się na trzy części!

d2rvwlu

Podziel się opinią

Share

d2rvwlu

d2rvwlu